Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
lajt 
Autor Wiadomość

..ale skończyło się jak zawsze.
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=-Ejez17qJ94

3 lip 2012, o 21:42

Pochwały: 4
Ładnie to wygląda pod względem estetyki, widać że masz duże pojęcie o obróbce wideo. Montaż także mi się podoba, dobre ujęcia a kilka nawet takich których nie widziałem. Długość pracy także odpowiednia ponieważ po co dłużej oglądać że nam nie wyszło ? :D. Na yt widzę że ten filmik jest twoim jedynym chociaż nie wierze że był to twój debiut. Rób dalej bo jest potencjał.

5 lip 2012, o 11:49
Zobacz profil WWW

Pochwały: 2
Jak wiadomo po Euro będzie powstawało coraz więcej prac i fajnie, że podjąłeś się zrobienia czegoś o Polakach. Początek kompilacji jest dość słaby, brzydka, duża czcionka, to jak napisy się poruszają również nie powala na kolana. Mogłeś dać jakiś obraz w tle ze zmniejszoną przezroczystością, a napisy umieścić na środku. Nie podobał mi się kompletnie kolorek, bardziej pasowałby delikatny odcień czerwieni, a nie różowy, wygląda to dość cukierkowo, a tytuł wskazuje, że tak nie powinno być. Efekt dość fajne nie przeszkadzają w oglądaniu ;) Nie wiem czy to Twoja pierwsza praca ale widać, że masz pojecie pracuj dalej i czekam na kolejną kompilację ;)

5 lip 2012, o 14:32

Pochwały: 12
Nie wiem, czy korzystałeś tylko z naszej strony, jeśli chodzi o materiały, ale jeśli tak, to jesteś dobrym przykładem na to, że jednak można coś znaleźć na forum. Ogólna moja ocena w skali szkolnej, to byłaby 4. Napisy na początku filmu, szczerze mówiąc, nie zachwycają. Ja także słabo z tym sobie radzę, ale to było mocno słabe. Mam nadzieję, że następnym razem się poprawisz. No i właśnie, jak jesteśmy przy napisach, to się aż prosiło dodać jakieś ujęcia z przygotowań, treningów. Bardzo by pasowało, a całkiem możliwe, że nawet ja wrzucałem coś takiego na forum. Mniejsza z tym, bo tym dalej tym lepiej. Kolorki może złe nie były, ale jednak Polska to biało-czerwoni, a nie biało-fioletowi. :D Jednak zachowałeś synchronizację, technicznie ok. Loga zakryte itp. Tu jest ok. Dobrze wkomponowany komentator. Tą nutkę słyszę setny raz, ale ona chyba nigdy mi się nie znudzi. Już od dwóch lat chcę wydać z tym podkładem kompilację, lecz jestem leniem i nic z tego nie wychodzi. Końcówka oddaje dobry sens, takie dobre podsumowanko. Ten efekt z białymi elementami mógł się nawet podobać. Widzę, że trochę umiesz, masz potencjał i może wykorzystasz go w odpowiednim momencie (czyt. jesienią na ESC).

5 lip 2012, o 15:29
Zobacz profil WWW

No właśnie napisy, to mój główny problem;/ Musze oglądać, uczyć się i próbować ;)
Co do koloru-zgadzam się. Wcześniej nie zauważałem tego, ale Wy naprowadziliście mnie na ten błąd :P

Dzięki za oceny ;D

6 lip 2012, o 09:33

Czas na igrzyska!
Obrazek

Było to dla mnie, swego rodzaju, wyzwanie. Jest to moja pierwsza kompilacja o siatkówce. Niestety siatkówka nie jest tak popularnym sportem jak piłka nożna, więc nie mogłem liczyć na dobrą jakość niektórych klipów. Kompilacja na pewno nie powala, więc liczę na jakieś wskazówki ;) Zapowiedź igrzysk w minutkę -
http://www.youtube.com/watch?v=8jcKUGgUgNY

27 lip 2012, o 23:27

Pochwały: 6
Podobało mi się ! ciekawe materiały, o które już walczę :)
A wracając do samej pracy to solidnie bez jakiś większych fajerwerków. Nie podobały mi się kolorki, ale to ponoć rzecz gustu. Dobór klipów bardzo dobry, mianowicie w odpowiednim momencie dodawałes dany klip i wyszło to nieźle. Szybkość pracy oraz dynamika zdecydowanie na plus. Praca lekka i przyjemna. Muzyka pasowała, chociaż sam dałbym chyba coś innego. Napisy fajne, oklepane i tradycyjne takie typowe dla ludzi zaczynających zabawę z AAE. Ale fajnie, że działasz że bierzesz się za inne programy. Filmik zdecydowanie na plus. Czekam na coś związanego z piłką. Pozdro

28 lip 2012, o 01:27

Fajnie, że ktoś zabrał się za siatkówkę ;) Tak jak pisał już Madas - muzyka pasowała. Jak dla mnie niepotrzebny ten efekt na klipach na początku. Jakbyś klipy tylko podrasował kontrastem, moim zdaniem, wyszłoby jeszcze lepiej. Trochę za cicho ten komentarz w 0:39, ale poza tym to praca zdecydowanie na plus. Napisy zrobiły na mnie wrażenie, może i oklepane, ale ładnie to wyglądało :)

28 lip 2012, o 13:08

Pochwały: 4
Poprawnie na pewno, dużo ujęć ale zdecydowanie zabrakło charakteru kompilacji za dużo promo w tym bylo a można to było jednak połączyć. Konkretnie na myśli mam to że za mało siatkówki pokazanej w wykonaniu naszej jeśli jest to promo igrzysk to chciałbym zobaczyć kunszt w pigułce naszej drużyny pokazujący że to oni mają się liczyć w walce o medale. Dużo twarzy, radości pojawił się jakiś tam komentarz no ale przy tej krótkiej długości oczekiwałbym większego bazowania na emocjach a przy tej nutce za bardzo to też nie było możliwe wybór mógł paść na trochę inny styl podkładu bardziej dramaturgiczny. Ale jak już mówiłem poprawna praca, pod względem technicznym nie można się specjalnie doczepiać.

28 lip 2012, o 13:32
Zobacz profil WWW

@Madas
Jeśli chodzi o zabarwienie klipów w pierwszej części filmu, to właśnie miałem problem z dobraniem tego. No ale cóż.. mam nadzieję, że tzw. "smak" przyjdzie mi z czasem :D

@PaweŁek
Tak jak już wspomniałem, nie miałem klipów w dobrej jakości;/ Akurat ten komentarz jest podgłośniony na maksa i nie mogłem już z tym nic zrobić;<

@Erwin
Miałem zamysł, żeby zrobić szybką zapowiedź, więc muzyka, tak jak napisałeś, dramaturgiczna - nie pasowała by. Mi osobiście się wydaje, że taki podkład pasuje do siatkówki.
Emocje właśnie chciałem i trochę tego pokazałem

Dzięki za oceny ;)

28 lip 2012, o 13:51

Pochwały: 12
Bardzo dobre wg mnie. Widać, że się tym interesujesz. Klipy pewnie pozbierane nie z jednego meczu, ale z reportaży itp, takie ujęcia jak siatkarze idą korytarzem itp. są na pewno na plus. Kolorki wg mnie były ok, pasował do tej muzy, wszystko takie kolorowe, lekkie i wesołe. Niektóre ujęcia fajne, takie jak slow motion. Ten komentarz 'lejemy na razie wszystkich' za cichy, wyłapałem dopiero za trzecim razem. Ale ogólnie tempo było w porządku, szczególnie sam początek bardzo żywiołowy, naprawdę mógł się podobać. Dobra praca, na czasie, jakieś serwisy siatkarskie mogłyby to puścić. Zaznaczone dobrze synchro. Komentatorzy prócz tej jednej wypowiedzi wyszli dobrze - podgrzewali atmosferę. Mi się bardzo podobało i czułem 'to coś'. No i muszę powiedzieć, że chyba do tej pracy podczas Igrzysk wrócę nie raz, dobrze się rozwijasz!

1 sie 2012, o 22:14
Zobacz profil WWW

Pochwały: 2
Ja rozpisywać się Lajt nie będę jak dla mnie przyjemne dla oka,dobra robota :)

4 sie 2012, o 17:34
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ]