Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Kompilacje by drMessey 
Autor Wiadomość

Pochwały: 1
Chciałbym się podzielić z wami moją najnowszą kompilacją poświęconą podsumowaniu sezonu Arsenalu Londyn:).

http://www.youtube.com/watch?v=rsYJEKjwt1A

Miłego oglądania, mam ukrytą nadzieje że wam się spodoba: )

20 maja 2012, o 22:44
Zobacz profil WWW

Pochwały: 3
Arsenal F.C. - Season Review 2011/2012

Podsumowanie sezonu czołowej angielskiej drużyny. Nie oszukujmy się, jeden z łatwiejszych tematów dla kompilatora. Wiemy ile krąży w sieci gotowych ujęć z telewizji. Tym bardziej, nie jest to jakieś super ambitne podsumowanie. Taka zwykła zajawka, pokazanie kilku akcji Arsenalu w zakończonym sezonie. Zabrakło mi komentarzy do tego video. Oddawałoby to emocje jakie towarzyszyły drużynie z Emirates. Kiedy szli w górę, kiedy mieli dołek. Ktoś kto nie oglądał Arsenalu w zeszłym sezonie nie ogarnie o co chodzi w tym filmiku. Raz jest pokazane jak dostają w dupę, potem znowu jakieś fajne akcje. Zabrakło mi też na końcu jakiegoś wglądu na tabelę, przedstawienie rezultatu jaki osiągnął ostatecznie Arsenal.
Od strony technicznej raczej OK. Nie było jakichś rażących błędów. Lubię jak wszystko jest poprawnie sklejone. Kolorki może trochę za mocne i takie trochę "rozjechane". Muzyka znana z intra EPL, ale w sumie nie szkodzi. Mogłeś jedynie ją trochę obciąć, żeby wcześniej było to uderzenie, a nie dopiero po 50 sekundzie. I też w momencie jak było ten zryw, powinieneś jakoś przyspieszyć, rozkręcić ten filmik. A tak, to dalej se tak leciało, leciało i była trochę nuda.
Ogólnie, zauważyłem że dużo tworzysz w ostatnim czasie. Dobrze, pracuj tak dalej, wyciągaj wnioski i poprawiaj się z każdym kolejnym filmem. Teraz mamy stronkę, forum, to dużo ludzi powinno pisać małe "recenzje" odnośnie filmików. ;)
Myślę, że w najbliższym czasie filmik pojawi się jako osobny news na stronie głównej.
No i uważaj na literówki, bo widziałem tam jakieś "kasapian" :)

21 maja 2012, o 16:20

Pochwały: 12
Nasunęły mi się podobne refleksie jak u Esia. Technicznie na pewno jest ok. Może dupy nie urywa, ale bez rażących błędów. Przede wszystkim zabrakło komentarzy, z których można byłoby wywnioskować jaka jest sytuacja Arsenalu w lidze bądź jakie wydarzenia miały miejsce na Emirates. W ubiegłym sezonie praktycznie nie śledziłem Premier League, więc nie za bardzo ogarniam. To może dlatego. Dla mnie to zwykły zlepek bramek. Jeśli się robi podsumowanie sezonu, to powinno mieć to taką właśnie fabułę. Zapewne kibice Kanonierów polubią filmik i przypomni im się wiele fajnych momentów, jednak nie wykorzystałeś potencjału. Pracuj dalej, a pomyślimy nad główną.

21 maja 2012, o 17:01
Zobacz profil WWW

Dziękuję za opinie:)
Korzystając z tego, że tak ładnie zrecenzowaliście moją kompilacje, chciałbym byście w wolnym czasie zrobili to samo z wideo o innym klubie przenosząc się ze stolicy Anglii do stolicy Francji czyli Paryża, zrobiłem kompilacje której niestety nie dane było zająć swojego miejsca w najpopularniejszym prawdopodobnie serwisie takiego rodzaju jakim niewątpliwie jest Youtube, z powodów praw autorskich nałożonych przez Ligue 1.

Jak już się pewnie domyśliliście jest mowa o paryskim Paris SG . :)

http://www.dailymotion.com/video/xptdr2 ... c-pl_sport

Jeżeli nie nadużywam waszej hojności proszę o obejrzenie :)

21 maja 2012, o 17:44
Zobacz profil WWW

Praca NIESTETY porównywalna z Arsenalem, bo wg mnie początek był obiecujący. Druga część niestety zwolniona bardzo na siłę. Jeśli brakuje materiałów, to lepiej skończyć wcześniej, ale nie przedłużać. Jak widać, to z ligi francuskiej też da się wyciągnąć niezłe boiskowe ujęcia. Ale na mnie wrażenie zrobiły te początkowe klipy o stadionie i o Paryżu. Byłbym wdzięczny gdybyś mógł je wrzucić na jakiś serwer i wysłać mi. Dobrze by było gdyby dział o francuskiej lidze ( tak wiem, na razie hula tam wiatr, ale bedzie lepiej 8-) ) wzbogacił się o takie cacko. :D

21 maja 2012, o 20:57
Zobacz profil WWW

Miałem format na komputerze:) , ale wysyłałem już Nene namiary, więc jest nadzieja że zachował :)

21 maja 2012, o 21:13
Zobacz profil WWW

Lionel Messi - Season 2011/2012 - HD by Messey

http://www.youtube.com/watch?v=OP5XR8wKP-M

Proszę o opinie ; )

8 lip 2012, o 17:07
Zobacz profil WWW

Messey, co by tu napisać? Jest nieźle i przy tym chyba coraz lepiej. Dosyć ładnie zsynchronizowane wszystkie większe uderzenia muzyki, więc widać, że troszkę dopracowałeś kompilację. Dobrze, że kolory nie były blade, fajniej się oglądało. Muza w sumie znana i juz nudnawa, bez szału jeśli chodzi o melodię. Trochę zagrań też obejrzałem, a nie na szczęście same suche klipy z mordą i koszulką. :D Jestem też za tym, żeby na początku dać jakiś mini wstęp. Ujęcia miasta, stadionu - to zawsze urozmaica prace. Dobry z Ciebie chłop - montujesz ciągle, to się liczy. Mam nadzieje, ze sprawia Ci to duza frajde, jak dla reszty. Nie obraziłbym się gdybyś zaprosił kilku swoich kolegów, może im też się spodoba. 8-)

9 lip 2012, o 15:34
Zobacz profil WWW

Pochwały: 4
Jak widzę że Messi 2011/12 i czas dwuminutowy to spodziewam się trzęsienia ziemi, szał lasery odblaskowe odrzutowce :D. Twój pomysł był inny, zrobiłeś to na spokojnie ale dla mnie za spokojnie bo zamiast się zachwycić Messim popadłem z melancholie :P. Pod względem technicznym oczywiście wszystko spoko ale za brakło elementu zaskoczenia czegoś co by dało kopa, liczę że w następnych pracach będzie dynamiczniej przy takiej długości ;)

20 lip 2012, o 13:30
Zobacz profil WWW

Obrazek

Arsenal - 2012/2013 - Season Promo

http://www.youtube.com/watch?v=eyMBFV7w8Ug

24 lip 2012, o 16:48
Zobacz profil WWW

Pochwały: 4

Cieszy oko kontrastami i błyskotkami, montaż to może nie mistrzostwo świata ale kilka ciekawych ujęć widziałem i z muzyką komponowało się to solidnie. Najbardziej mi się spodobało wykorzystanie końcówki muzyki do napisów no i sceny ze Szczęsnym chociaż mogłeś wybrać jakieś jeszcze bardziej zwariowane :D. Oglądając pomyślałem także że może na końcu pojawi się migawka z nowymi zawodnikami typu Podolski ale jednak nie. Ogólnie to dobra robota, widać że intra to coś w czym się czujesz mocny.

24 lip 2012, o 17:33
Zobacz profil WWW

Zaczniemy od tego, co razi po oczach, bo o tym zawsze łatwiej. Także tak: ja początek kompilacji raczej wyobrażałem sobie nieco inaczej, tutaj z grubej rury po ładnym ujęciu stadionu(podrzuć go, albo daj namiary nań, bo jest kozak ;) ) lecisz z akcjami. Ja wciepałbym więcej sylwetek piłkarzy Arsenalu, żebyśmy wiedzieli, o kim jest filmik. Potem jest niby synchronizacja, ale jak już synchronizujesz mocne bity, to nie pomijaj innych równie mocnych uderzeń, bo efekt się traci. Tempo wciąż nie jest zachowane, popracuj nad nim, bo to ważne ;) Odradzam też synchronizowanie, jakie zrobiłeś później, czyli do fleszów na lecącym klipie, bo przez to tracisz dynamikę, a przydałyby się zmiany klipów, byłoby żywiej. Filmik też niestety nie nadaje się do oglądania na całym ekranie, w okienku jest spoko.

No ale filmik jest generalnie dobry, bo zrobiony z pomysłem, nie jest wykonany byle jak. Jest ładnie pokazane pasmo niepowodzeń Arsenalu, później bum, wiadomo - nadchodzi nasz czas, to nasz sezon, blabla, o to kaman :) Tu jest spoko, nie mam najmniejszych zastrzeżeń, oby tak dalej. Muzyka podobała mi się, była fajna, dobry dobór klipów, nie było nudno, chociaż, jak już mówiłem - nie były one w jakiejś super jakości, a szkoda.

A, spróbuj pobawić się napisami, animować je w pan cropie. Czcionka w miarę okej. Lepsza niż ta od twojego nicku w prawym dolnym rogu, który jest nieco niewyraźny ;)

No i koniec końców - fajnie, bo widać progres, każda praca lepsza od poprzedniej. Czekam na kolejne, pozdrawiam :)

25 lip 2012, o 22:58

Pochwały: 3

Powiem, że filmik przypomina mi bardzo Twoje podsumowanie zeszłego sezonu Arsenalu.
Tutaj są akurat ładnie oddzielone słabsze momenty od tych lepszych, dzięki czemu tworzy się już jakaś fabuła. Ja jednak znacznie skróciłbym część z niepowodzeniami Kanonierów do max 25 sekund, dał na to jakiś bardziej smutny, szary kolorek, a potem puścił radośnie tą fajniejszą część. Jako widz nie czułem klimatu tej pracy. Arsenal dostawał w dupkę i nie wiem czy miałem się cieszyć, czy miało być mi smutno. Obie te partie były tak samo zmontowane. Zabrakło tutaj też przede wszystkim komentarzy, okrzyków z trybun. Nie widziałem tego jeszcze w żadnej Twojej pracy, a wspominałem Ci o tym przy ostatniej recenzji.
Poza tym, jeżeli chodzi o zapowiedź sezonu, to spodziewałbym się czegoś więcej. Jakiegoś przedstawienia nowych zawodników, coś w tym stylu. Było tylko "2012/2013 our time". Potrzeba jeszcze czegoś.
Ogólnie jest poprawnie, ale tylko tyle. Widać, że masz już te główne podstawy montowania opanowane. Czujesz tempo, nie robisz rażących błędów. Da się oglądać to co sklejasz. Popracuj dłużej nad jakimś filmikiem, bądź bardziej kreatywny. Mam wrażenie że robisz non stop z tego co masz na kompie i dopasowujesz wszystko do różnego tytułu. Czasem trzeba sięgnąć po coś nowego, wyszukać z jakiś trafny komentarz z tv i wstawić go do kompilacji.

I ogólnie o Twojej twórczości. Fajnie, że Ci się chce, że dużo montujesz. Sam też wydawałem dużo krótkich kompilacji w małych odstępach czasu. Jak chcesz iść tą drogą, to popatrz na krótkie filmiki o włoskich zawodnikach Radka, czy (może trochę nieskromnie) niektóre moje z czasów RuchTV. Musi być jakiś power w tych krótszych filmach.

25 lip 2012, o 23:37

Arsenal - Season Promo

Najpierw ukazałeś słabą grę Arsenalu. Ciemne kolorki. Synchronizacja jest w porządku, klipy nie są zbyt wyszukane ale to nie jest istotne. Później gdzieś Ci to synchro poleciało przy paru klipach albo tylko mam takie wrażenie. Fajne napisy. Skromna, klasyczna czcionka bez zbędnych wzorków. Fajny, szybki montaż. Dla mnie za dużo użytego fleszu, który wali po oczach aby. Końcowe napisy fajnie wpasowane w muzykę. Ogólnie praca jaj nie urywa ale progres widać. Powodzenia w pojedynku, niech wygra lepszy ;)

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]

28 lip 2012, o 10:08
Zobacz profil WWW

Pochwały: 6
Arsenal - Season Promo

Praca bardzo dobra. Podobała mi się muza, gdyż sam w większosci moich prac preferuję właśnie taki rodzaj muzyki. Kolorki i estetyka na wysokim poziomie, widać że z pracy na pracę starsz się przykładać do drobnych szczegółów. Początek jednak trochę nijaki. Ukazałeś fatalną grę kanonierów. Pomysł dobry, ale wykonanie mogłoby być ciut lepsze. Dalsza cześć czylo końcowa już lesza. Fajny i ciekawy montaż, kolorki itp wszystko mi się podobało. Trochę przekroczyłeś długość filmiku jeśli spojrzymy oczywiście na pojedynek, możnaby powiedzieć że powinno to być Twoim atutem, ale nie było. Praca solidna ! Trzymaj tak dalej

31 lip 2012, o 17:02
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona