Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Juventus z Turynu. 
Autor Wiadomość

Pochwały: 1
Po co ma isc do slabszego klubu?

7 cze 2012, o 15:13

Pochwały: 7
sss

Ja w Barcelonie? Nie gram z dziewczynkami - Mario Balotelli

8 cze 2012, o 01:55

Juventus wykupił już Islę, Asamoaha, Giovinco, Lealiego, za chwilę Pogbę, na testach medycznych - o czym poinformowała oficjalna strona Juventusu - jest Lucio. Jeszcze jakiś snajper i chyba lewy obrońca, potrafiący zagrać w 4 z tyłu i jako lewy pomocnik w 3-5-2.

4 lip 2012, o 13:33

Van Persie zmierza do Turynu :)

8 lip 2012, o 01:32

Pochwały: 2
A stać ich na RvP ?

8 lip 2012, o 09:30

Widocznie tak :)
http://kibole.wroclaw.pl/kibice.html

Ostatnio edytowano 23 sie 2017, o 13:08 przez Toniak47, łącznie edytowano 1 raz

8 lip 2012, o 11:27

Pewnie już docierają do was informacje, że Juventus znowu brał udział w aferze, czy inne tego typu pierdoły. Zresztą wystraczy zobaczy, jak wszytsko przedstawiają polskie media: http://www.tvn24.pl/trener-mistrzow-buk ... 678,s.html :lol:

Sprawa wygląda tak: były obrońca Sieny, którą prowadził Conte, przypomniał sobie pewnego dnia, że rzekomo Conte wiedział, że jego drużyna dogadała się z przeciwnikami. Groziła mu za to 6-miesięczna dyskwalifikacja, za to, że nie doniósł na policję o popełnieniu przestępstwa przez jego drużynę. Antonio od razu zaprzeczył, jakoby wiedział o czymkolwiek, policja przeszukała mu dom, nic nie znaleziono. Dodatkowo przesłuchani zostali wszyscy pozostali piłkarze Sieny i wszyscy zaprzeczali jakoby Conte o czymkolwiek wiedział. Sprawa jest w sądzie sportowym, a nie cywilnym i pewnie dlaego wygląda to w obecnej chwili jak kabaret. Conte do niczego się nie przyznał, ale jego prawnik porozumiał się z prokuratorem Palazzinim, że pójdą na ugodę i odbębnią 3-miesęczny ban (art.23 Codice di Giustizia Sportiva, mówi , że nie jest to formalnie uznawane, za przyznanie się do winy, ale oczywsice, ze za takie uchodzi w oczach osób stojących z boku). Wczoraj nagle okazało się, że prokuratura jednak nie godzi się na ugodę i chce 15 miesięcy bana dla Conte.

Agnelli po tym powiedział takie słowa:

- Pragnę zauważyć, że Włoska Federacja Piłkarska i sąd sportowy działają poza wszelką logiką. Przez bardzo długi okres czasu, z wielkim poczuciem odpowiedzialności Juventus i jego członkowie zachowywali spokój i niezmienne nastawienie wobec FIGC i jego działań, które jednak teraz zaczynają sugerować, że może to być nowy atak na Juventus i jego członków - powiedział Agnelli. - Zróżnicowanie w tych zarzutach pokazuje ogromne sprzeczności. Wydaje się, że broni się tutaj tylko tych, którzy popełnili oszustwo sportowe. To paradoks i nie możemy czegoś takiego zaakceptować - dodał.

- Wczorajsza decyzja Komisji Dyscyplinarnej FIGC, która bez żadnego uzasadnienia uniemożliwiła Conte pójście na ugodę w całej sprawie, chociaż zaakceptował ją prokurator, pokazuje, że system sprawiedliwości sportowej jest zupełnie nieadekwatny. Jeszcze raz podkreślam niekompetencje tego systemu w interpretacji potrzeb futbolu na najwyższym poziomie. Nawet wybierając drogę kompromisu w celu zmniejszenia szkód wyrządzonych przez sprzeczny system sprawiedliwości sportowej, ścierasz się z dyktatorskim systemem, który pozbawia kluby i ich członków prawa do obrony godności i honoru
- wyjaśnił.

FIGC za to będzie oskarżać teraz prezydenta Juventusu o zniesławienie.

Słowa obrońcy Juve - trochę rozjaśnią też o co chodzi, bo ja chaotycznie piszę, bo się śpieszę na piwo:

- Nie ma żadnych dowodów, jest tylko słowo jednej osoby, przeciwko słowu drugiej osoby - mówił jeden z obrońców trenera Juventusu Antonio Conte - De Rensis, który miał na celu podważyć wiarygodność Carobbio.

- Nie ma żadnych podsłuchanych rozmów, żadnych dowodów, żadnego przekazania pieniędzy, nie ma po prostu niczego. Nie jestem tutaj po to, by podważać wiarygodność Carobbio, ale po to, by pokazać, że nie tylko on może być wiarygodny. Gdy musimy zmierzyć się z oskarżeniem bez dowodów, do przesłuchania trzeba podejść bardzo uważnie. Gdy Carobbio był przesłuchiwany 19 stycznia, nie wspominał o Conte, nie pamiętał o jego udziale. Przypomniał sobie o tym 29 lutego przy prokuratorach federalnych. Jego oskarżenie jest w opozycji do historii, za jaką stoi Conte, oraz możliwego 15-miesięcznego zawieszenia, które dzięki współpracy i chęci dobrowolnego poddania się karze, wmieszając w to inne osoby, można było zmniejszyć - dodał.

- Sąd utrzymuje, że Carobbio jest wiarygodny, podobnie Carlo Gervasoni, ale zeznania obu są sprzeczne. Carobbio kłamał na temat innych aspektów całej sprawy, twierdząc, że nie miał innych kontaktów z grupą ustawiającą wyniki meczów, mimo że billingi wykazały serię połączeń przy użyciu egipskiej karty SIM. Jak więc można mu wierzyć? Oprócz tego mamy do czynienia z mnóstwem sprzecznych zeznań, co każe sądzić, że proces został ustawiony i nie chodzi tutaj o sprawiedliwość, a czystą wojnę. 10 lipca Carobbio nikt nie pyta o rozmowy telefoniczne, a ja zrobiłbym to w pierwszej kolejności - zakończył.

- Carobbio dziwnym trafem nagle przypomniał sobie o udziale Conte w całym zdarzeniu. O spotkaniu Novara-Siena Carobbio nawet nic nie mówi. Mało tego, stwierdził, że to ktoś inni ustawił wynik tamtego meczu - dodał.

Słowa prokuratora:

- Carobbio stał się świadkiem koronnym, gdyż uznaliśmy zeznania innych za nie mające znaczenia, nawet jeśli były one w opozycji do tego, co wcześniej mówiono o spotkaniu Albinoleffe-Siena - mówił prokurator Stefano Palazzi, który zażądał 15 miesięcy zawieszenia dla trenera Juventusu Antonio Conte.

- Deklaracje pozostałych osób, biorących udział we wspomnianej odprawie przedmeczowej Sieny nie są wiarygodne, ponieważ w przeciwnym razie każda z tych osób musiałaby zostać oskarżona o nieinformowanie władz o fakcie korupcji. Właśnie z tego powodu nie bierzemy ich pod uwagę - dodał.

Carobbio stwierdził, że Conte na odprawie przedmeczowej powiedział, aby piłkarze Sieny nie starali się o zwycięstwo, ale także, aby postarali się nie przegrać meczu. Warto odnotować, że pozostałych 23 zawodników znajdujących się na tej samej odprawie zaprzeczyło, jakoby taka sytuacja w ogóle miała miejsce.

Czyli, słowa tego gościa są ważne, bo udupiają Conte, a reszty graczy nie :lol: Zresztą oni nie zostają oskarżeni, o niedoniesienia na policję, Conte tak. Nielubiani przeze mnie Bonucci i Pepe też nagle mają problemy.

Juventus popiera nawet Zamparini (prezes Palermo):

- Gdybym to ja powiedział to, co Agnelli, zawieszono by mnie na pięć lat. Myślę dokładnie tak jak on, ale nie powiem tego głośno, bo mnie zdyskwalifikują. Mamy już sąd i kodeks, który musimy szanować. Wewnątrz świata futbolu stworzono tę pseudowładzę, która skazuje na podstawie absurdalnych dowodów i nakłada szalone kary. Mnie zawieszano na rok, chociaż absolutnie nic nie zrobiłem. Od lat te instytucje masakrują futbol. Trzeba wszystkich przepędzić i zmienić wszystko. Nie mogą wystarczyć zeznania jednej osoby, która mówi pewne rzeczy bez żadnych dowodów, by skazać drugiego człowieka. Nie może być tak, że najpierw proponuje się karę 3 miesięcy zawieszenia, a później zmienia się ją na 15. Tego nie można zrozumieć
- powiedział Zamparini.

Mam nadzieje, ze ktos cos zrozumial. Jak wroce, to widze tutaj posty z waszym oburzeniem .

2 sie 2012, o 22:13

http://www.goal.pl/228169-wloski-sad-kapturowy.html

3 sie 2012, o 11:34

Pochwały: 12
Nie śledziłem zbytnio tej sprawy. Postępowanie się skończyło? Są jakieś wyroki? Zapadały jakieś decyzje?

24 wrz 2012, o 17:27
Zobacz profil WWW

Pochwały: 1
Niezależnie od decyzji sądu, Juventus to złodzieje, oszusty i calciopoli. I prostaki ;)

13 gru 2012, o 13:08

A o co tam z Interem chodzi? Że powinni być również oskarżeni, ale sprawa się przedawniła :lol: ? Co Odin

13 gru 2012, o 15:57

Pochwały: 6
Zapewne mecz ostatniej kolejki vs Szachtar w LM również kupiony :)

13 gru 2012, o 18:41

madas, czelsji przegrała 2 mecze. z czym do ludzi :)

13 gru 2012, o 22:39

Pochwały: 6
Gdyby nie fart Juve w Londynie byłoby zupełnie inaczej ;p

14 gru 2012, o 17:50

mówisz o braku szczęścia przy tym strzale Quagliarelli w poprzeczkę? Też żałuje, że czelsji sie udało i Juve nie wywiozło 3 pkt z Londynu.

14 gru 2012, o 23:18
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2