Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Robert Lewandowski 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Robert Lewandowski

ObrazekObrazek

Kompilacja wykonana na pojedynek z Erwinem. Nie jest to wybitny filmik, ale kto wie, może sprawi Wam trochę radości z oglądania. Starałem się utrzymać w klipie szybkie tempo oraz ukazać sporo trafień Roberta Lewandowskiego. Liczę na na ocenki.

Obejrzyj YouTube

_________________
Obrazek
Obrazek


12 sie 2012, o 22:58
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:04
Posty: 159
Lokalizacja: Brzeziny
Pochwały: 1
Fajnie to wymyśliłeś, zachowując chronologie . Dobrze wykonana, napis eurogoal w rogu zdecydowanie za duży i przeszkadza w oglądaniu, kompilacja ma swoją moc, niezłe klipy dobrej jakości z pomysłem ułożone (też swój udział ma ta chronologia)

_________________
Obrazek
♦Kanał YouTube !
♦Facebook !
♦Gunners.com.pl & ArsenalPoland.com !
♦psgFC.pl !
♦Dział na forum EuroGoal


13 sie 2012, o 12:06
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:23
Posty: 128
Lokalizacja: Janów Lubelski
Trololololo, obiecałem więc oceniam.

Jak i Erwina zacznę od muzyki. Nie lubię, nie cierpię, nienawidzę wręcz tego zespołu. Aż mnie ciarki przeszły jak zobaczyłem soundtrack. Fuj.
Jakość klipów zaskakująco dobra. Nawet te z Ekstraklasy miażdżą ujęcia Erwina z... Euro 2012 :X
Niektóre cięcia mogły być szybsze. Albo przyspieszyłbyś ciutkę parę klipów, bo się dłużyły. Synchronizacja na plus. Piosenka nie była jakaś hiper-super-mega trudna żeby ładnie dopasować do niej film.
Kolorki ujdą.
Ciężko mi się rozpisywać, bo praca słaba na pewno nie jest ale jaj też nie urywa. Ot, zlepka na niezłym poziomie.

Mam nadzieję, że zrobisz coś dobrego na ESC. Propsy

_________________
GG://3444214
'Bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę.'

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]


13 sie 2012, o 21:56
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 15 maja 2012, o 19:25
Posty: 192
Pochwały: 2
Nie zaskoczyłeś mnie jakoś specjalnie tą pracą, przyzwoita zlepka, tak jak wspomniał pomocnik. Czasami zabrakło mi jedynie trochę tempa, dłużące się ujęcia to jedna z rzeczy, której najbardziej nie cierpię. Spodziewałem się po Tobie również lepszych napisów, pamiętam, że niegdyś przypuszczałem, że potrafisz je całkiem dobrze wykonac. Może w przyszłych kompilacjach. Muzyka niestety zrypana, w ogóle nie lubię tego utworu, aczkolwiek nie mogę powiedziec, że był kompletnie nie trafiony i nie pasujący do Roberta. Na plus również to, że zebrałeś całkiem sporo materiałów, no i w dobrej jakości.


16 sie 2012, o 14:18
Zobacz profil

Dołączył(a): 5 lip 2012, o 11:15
Posty: 49
Pochwały: 2
Sam montaż jest naprawdę fajny. Szczególnie plus za chronologię i jakość video. Gdybyś tylko tą muzykę dał inną ;P Kolejnym razem daj mniejsze to logo, bo troszkę przeszkadza ale jest dobrze


20 sie 2012, o 15:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL