Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
ZAPOWIEDŹ Legia - Jagiellonia 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Moja ostatnia praca to zapowiedź wyjazdu kibiców Jagiellonii do Warszawy. Sam miałem jechać do stolicy, ale ostatecznie życie zweryfikowało plany. Film jest dynamiczny, posiada wiele wstawek kibicowskich. Jednak nie zabraknie w nim kilku ładnych piłkarskich ujęć, jak na polską ligę, to nawet "perełek". A stało się to możliwe dzięki własnym zbiorom i paczce Esia z ujęciami slow motions. Dla zainteresowanych ujęciami Warszawy, czy innych polskich miast zdradzę, że przed EURO 2012 szykuję swoją paczkę z takimi rzeczami. Tymczasem bardzo proszę o oceny tej zapowiedzi, na pewno się odwdzięczę.
KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ

_________________
Obrazek
Obrazek


21 maja 2012, o 20:07
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:25
Posty: 143
Lokalizacja: Chorzów
Pochwały: 3
Całkiem fajnie Ci to wyszło. Dobre wprowadzenie z datą i godziną spotkania. Potem to uderzenie i fajnie skompilowane ujęcia stolicy i kibiców obu drużyn. Nie pasowało mi, że niektóre klipy były zbyt przyciemnione. Potem ten błysk jak Legia wychodzi na rozgrzewkę też Ci nie wyszedł za bardzo. Dalej wszystko fajnie leci, dobrze utrzymane tempo, choć niektóre klipy, szczególnie bramki wydaje mi się, że można było puścić szybciej, tak jak np. bramka Makuszewskiego. Fajnie to wyszło z tą zmianą kamery. Stosowałeś później przy golach takie przeskakiwanie klipów, co zdecydowanie mniej się podobało. Znowu też niektóre ujęcia zrobiłeś za ciemno. Na końcu też mała niedoróbka. Herb Legii jakoś przycięty. Zalecam również używać czcionek z polskimi znakami.
To były wszystkie rzeczy które mnie raziły w oczy, ale nie było to też nic aż tak wielkiego żeby na maksa popsuć mi przyjemność z oglądania tego filmu. Obejrzałem to może z 10 razy, dziś znowu. Naprawdę fajna robota, dobre tempo, i też dobrze wplecione komentarze o czym nie wspomniałem. Myślę, że gdybyś tworzył częściej, nie byłoby takich niedociągnięć. )

_________________
*=> Spis wszystkich filmików
*=> Kanał YouTube
*=> Waldemar Fornalik 'WALDEK KING' - zwycięska praca EGCC 2012


21 maja 2012, o 21:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
Ogólnie to zapowiedzi nie jarają mnie jakoś specjalnie ale ta jest na prawdę mocna. Budowanie napięcia, szybkie migawki, dużo czerni która nie wiem czemu ale jest idealna do tego typu prac. Profesjonalna robota to na pewno, chętnie zobaczę coś dłuższego spod twojej ręki.

_________________
Obrazek


22 maja 2012, o 17:56
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL