Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
2. aichel15 - Football - The Game of Legends 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
EuroGoal Compilation Competition 2012





Obrazek



Tytuł: Football - The Game of Legends
Autor: aichel15
Długość: 4:50 min
Rozmiar: 90 mb
Muzyka: Sigur Ros - Saeglopur
Od autora: Pamiętacie swoje dzieciństwo ? Każdy z nas miał jakiegoś idola, którym stawał się gdy grał w piłkę pod blokiem. Jeden był Zidanem, drugi Kluivertem , a trzeci całował pierścionek zabrany siostrze, by być jak Raul. I właśnie o tym jest ta praca. O ludziach, dzięki którym dzieciaki zakochują się w piłce. Bo to właśnie legendy sprawiają, że futbol wydaje się grą magików. Wirtuozów, dla których niemożliwe nie istnieje. To gra legend.

Youtube
Vimeo
Mediafire
Zippyshare

Przypominamy, że sponsorem turnieju jest strona darmowepewniaki.pl

_________________
Obrazek
Obrazek


15 paź 2012, o 19:27
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:04
Posty: 159
Lokalizacja: Brzeziny
Pochwały: 1
A więc tak, to na pewno najlepsza twoja kompilacja, fajne klipy, muzyka mi się kojarzy z Butterfly Effect (jeżeli mi się coś nie pomyliło), nadaje ona klimat tamtej kompilacji.
Jest dobrze, moje odczucia bardzo pozytywne po jej obejrzeniu , dwa razy niektóre klipy się powtarzały co minimalnie drażniło ale to tylko moja opinia : )

Powodzenia życzę , bo w twoim przypadku postęp jaki zrobiłeś jest twoim atutem : )

_________________
Obrazek
♦Kanał YouTube !
♦Facebook !
♦Gunners.com.pl & ArsenalPoland.com !
♦psgFC.pl !
♦Dział na forum EuroGoal


15 paź 2012, o 19:43
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
aichel15 - Football - The Game of Legends

Dałem się w pełni ponieść urokowi i czarowi tej kompilacji, muzyka brzmi jak by była stworzona by pod nią robić takie obrazy. Sentymentalna podróż dzięki której przypomniałem sobie o wielu bohaterach mojego dzieciństwa, oglądając naszło mnie na refleksje i wspominki. Zakładając że taki efekt chciałeś osiągnąć to uważam że w pełni go osiągnąłeś.

Praca nie posiada efektów i bardzo dobrze bo przy tak różnej jakości video mogło by to popsuć odbiór pracy. Rewelacyjny początek aż do momentu akcji jak i samo zakończenie bardzo oryginalne. Połączyłeś różne pokolenia piłkarskie w jedno, współczesną piłkę z tą bardziej magiczną która pamiętamy z dzieciństwa. Inteligentne wykonanie, czuć miłość do piłki i pasje.

Czy można było pokazać więcej i mocniej? Pewnie i można było ale ja się do tego nie mam zamiaru doczepiać, praca ma swój klimat i jest dobra bo jest taka a nie inna.

_________________
Obrazek


16 paź 2012, o 12:38
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:23
Posty: 128
Lokalizacja: Janów Lubelski
Dobra, lecim z oceną.

Hm, będę oceniał na bieżąco, podczas oglądania. Muzyka... Znana, oklepana ale ją lubię. Napisy. Brzydka czcionka, do tego straaaasznie duża. Oducz się tego. Małe, proste napisy lepiej się komponują moim zdaniem. Ło , klipy z EPL a jakość nie powala na kolana. Później jakieś ujęcia twarzy, bla bla. No, spoko. Kolorki takie sobie, mogłeś się bardziej postarać. Hm, te cytaty IMO wjeżdżają zbyt szybko ale nie będę hejtował, bo do mnie też niektórzy się o to przyczepiają, ale jednak muzyka jest powolna więc mogłeś spokojnie je rozjaśniać/przyciemniać. No, później jest 'wjazd' z szybką nutą. Mogłeś tu kombinować, wychodziło Ci to raz lepiej, a raz trochę gorzej. Jak z bramką Zidane'a przeciwko Leverkusen (bodaj 2004/05 CL). Po czasie kolorki ciągle są słabe. Gdzieniegdzie nawet brzydkie, za mocne albo za słabe. Mniejsza, przyjdzie z czasem.

Podsumowując, temat miałeś fajny, nie widziałem czegoś takiego, chociaż pewnie ktoś już coś podobnego zrobił. Pracka z fajnym podkładem, nie jest jakaś rewelacyjna. Jest, hm, taka zwykła. Zawojować nie zawojujesz ale parę punktów pewnie Ci wpadnie. Rób dalej, powodzenia.

_________________
GG://3444214
'Bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę.'

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]


16 paź 2012, o 19:20
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Bardzo przyjemna praca, a dla stosunkowo młodych widzów nawet edukacyjna. Dobrze, że ktoś podjął się tego tematu, miło zobaczyć stare mordeczki. Nie przypuszczałem, że kilku zawodników w ogóle pokażesz. Jestem pozytywnie zaskoczony paroma nazwiskami. Szkoda jednak trochę, że pokazałeś tak mało gry, słynnych goli. Mimo to odbiór pozytywny. Rzuciła mi się w oczy akcja z 2:15. Bodajże gol Zoli, a piłki prawie nie widać. Domyślam się, że było tam logo stacji tv, ale można próbować dodać delikatny efekcik, maskę. Była to jedyna niedoróbka, która mi się tak rzuciła w oczy. Pochwale Cię także za to, że wszystkie klipy były w dobrej jakości. Widzieliśmy wiekowe ujęcia sprzed nawet kilkunastu lat, a jakość co najmniej przyzwoita. W fabułę ciekawie wkomponowały się napisy. Nadawały jakiejś tam otoczki, smaczku tej kompilacji. Montaż - prosty bez efektów, jakiś tam wymyślnych fajerwerków. Schludnie było, dobrze się oglądało. Jedynie szkoda, że stosunkowo mało akcji, bramek, rajdów, kiwek. Weźmy na to pojawia się Pires, to aż chce się zobaczyć, czym się wyróżniał, albo Gattuso jakiś wślizg, faul. Tempo całkiem przyzwoite. Czasem tylko jakaś bramka dłużej się przewijała, ale nic poza tym. Muzyka - znajoma ze słynnego już 'motylka', jednak kompilacja znacząco różniła się tematyką, więc ja tu nie widzę problemu. Chciałem Cię też pochwalić za sumienność i przestrzeganie terminów. Gdyby wszyscy oddali, tak jak Ty, to może zaczęlibyśmy dzień lub dwa wcześniej. Powodzenia w konkursie, tylko jeszcze wklejam link, bo praca mi się skojarzyła z kompilacją Odina:
http://www.youtube.com/watch?v=WI1jo1ogE5Y&feature=plcp

_________________
Obrazek
Obrazek


17 paź 2012, o 21:12
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2012, o 22:40
Posty: 68
Pochwały: 1
Kompilacja przyjemna dla każdego starszego user forum ze względu na swoją tematykę, która przywołuje te najbardziej pozytywne wspomnienia związane z naszymi idolami. Moja uwagę przykuł fajny motyw pokazania wschodzących gwiazd, które będą godnymi następcami piłkarzy wielkiego światowego formatu. Co do pracy od strony technicznej to strasznie słabo wyglądają Twoje napisy, gdybyś zmienił nieco czcionkę albo wprawił napisy w ruch wyszłoby to o niebo lepiej. Osobiście bardzo lubię tą piosenkę, ale wszystkim kojarzy się z pracą konkursowa na MKB08 ElAlonso "The Butterfly Effect", dlatego na przyszłość staraj się znaleźć coś bardziej wyszukanego, co wszystkim będzie się kojarzyło z Twoja kompilacja a nie innymi. Jakość niektórych klipów także nie powala na kolana.. Widać, że robisz postępy ale brakuje Ci jeszcze trochę doświadczenia, żeby powalczyć o zwycięstwo w konkursie. Pracuj dalej a na pewno każdy zauważy rezultaty i świetne kompilacje.

_________________
Obrazek


17 paź 2012, o 23:01
Zobacz profil

Dołączył(a): 21 maja 2012, o 09:13
Posty: 79
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 1
aichel15 - Football - The Game of Legends
Praca przyjemna napewno Twoja najlepsza.Muzyka dość znana głownie z kompilacji ElAlonso Butterfly Effect sam również użyłem tego kawałka w jednej ze swoich prac
Klipy wiadomo bardzo dobre same slow motion montaż przyzwoity naprawdę bardzo dobrze to wygladało.Sam temat pracy taki sobie widziałem juz kilka podobnych prac ale napewno nie jest to jakis minus.Podsumowując praca solidna ale bez fajerrwerków.Pozdro i powodzenia

_________________
Obrazek


18 paź 2012, o 10:43
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:00
Posty: 84
Pochwały: 2
Jak dla mnie średniak. Takie nie wiadomo co - wrzuciłeś ot klipy jakie chyba miałeś na kompie, bez większego pomyślunku. Na samym początku odpychają mnie klipy Maty i Torresa. To są legendy?! btw w kompili znalazły się chyba ze dwa gole Torresa w barwach Chelsea(gdzie to jest pośmiewiskiem), a takiego Drogby nie ma chyba ani jednej. Estetyka pracy też średnia. Żadnych kolorków, przez co te prace były takie... 'suche'. Trzeba było dać jakiś velvetmatter - na pewno cała praca lepiej by wyglądała, i była bardziej przystępna dla widza. Utwór znany z jednej kompilacji, ale też Ja osobiście uwielbiam twórczość Sigur Rós, więc tutaj mały plus. Chociaż nie wycisnąłeś nawet 50% z tego utworu. Nie było dynamiki, synchronizacji, klipy ot tak wrzucone lecą, aż do konca filmiku. Klipy nie są przyspieszone, brakuje dynamiczniejszych ujęć. Nie tego oczekiwałem. Pominąłeś też kilka 'legendarnych' akcji. Zamiast tych goli Torresa, trzeba było dać rajd Giggsa z meczu z Arsenalem, czy Berkgampa z Newcastle. Mógłbym jeszcze wypisać kilkadziesiąt innych akcji, które powinny się znaleźć. Brakowało mi też ujęć parad golkiperów czy obrońców. Futbol to nie tylko bramki.

Temat niezły, ale nie podołałeś. Mogłeś też się wspiąć poziom wyżej, i zrobić coś o zdrajcach w futbolu. Ambitniejsze, i na pewno ciekawiej by się oglądało. Patrząc na twój opis - moje dzieciństwo to przede wszystkim EURO 2000 i MŚ 2002. Ty nam zaserwowoałeś 'świeże' klipy, sprzed kilku lat(przynajmniej taka była część), jednak mogłeś torchę poszperać w necie, brakowało mi chociażby okularów Davidsa ;)

Fajnie że wystartowałeś, mam nadzieję że na następne konkursidło też coś zmontujesz, bo jednak podoba mi się to, że nie jest to kolejna zlepka, ale praca w której był jakiś pomysł. Pozdro ;)

edit: Wiedziałem że gdzieś sie obetnę :P


Ostatnio edytowano 19 paź 2012, o 20:12 przez Jaceks_21, łącznie edytowano 1 raz



19 paź 2012, o 17:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Jaceks_21 napisał(a):
jednak mogłeś torchę poszperać w necie, brakowało mi chociażby okularów Davidsa ;)


Może niegrzecznie, że za kolege odpowiadam, ale co do okularów - 4:00. :P

_________________
Obrazek
Obrazek


19 paź 2012, o 19:11
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
Temat na pewno ciekawy, ale wykonanie dość średnie. Tak jak Jacek zaznaczył, powrzucałeś klipy które miałeś na dysku i zrobiłeś z nich kompilację. Nie podoba mi się to. Zbytnio chyba nie miałeś pomysłu na pracę dlatego tak to wyszło. Niektóre klipy były w dość słabej jakości, jak chociażby bramka Silvy vs United. Rozumiem, że materiały ze starszych lat mogą być w ciut słabszej jakości, ale te z tych lat i do tego z epl powinny być w miarę w dobrej jakości.
Podoba mi się natomiast muzyka, lubię ten kawałek. Całość oceniam średnio, ale mimo wszystko cieszę się, że wystarowałeś. Koledzy wyżej wymienili Ci większość błędów. Tak czy siak powodzenia !

_________________


21 paź 2012, o 18:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2012, o 00:01
Posty: 42
Pochwały: 7
Niezbyt przypadła mi ta kompilacja do gustu. Pomysł dobry, ale oprócz tego trzeba dodać wiele innych rzeczy aby wyszło coś co zostaje w pamięci. Klipy kompletnie mi się nie podobały. Niby w czasie kiedy grały te wszystkie legendy nie było jeszcze ery slow motion, ale z tak rozbudowanego tematu można wycisnąć lepsze klipy. Odpychała mnie trochę muzyka, ale to już nie twoja wina, że ktoś użył ją wcześniej. Nie jest to filmik, do którego będę wracał. Mimo to jednak jestem pełen podziwu, że podjąłeś się takiej próby. Trudno będzie Ci przejść dalej, ale mimo wszystko powodzenia.


22 paź 2012, o 17:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
No i kompilacja, która mnie troszkę ruszyła. Wykonanie techniczne słabe, brakowało choćby jakiejś synchronizacji, napisy w ciul za duże i mało ciekawe, dynamika przejść klipów kulawa, ale to wszystko nadrabia klimat i temat filmiku :)Co z tego, że podkład jest z dobrze znanego Butterfly effect(genialna kompilacja z genialnym pomysłem i wykonaniem), wielu filmów z nim nie ma, więc nie trzeba marudzić. Fajnie było powspominać znowu Figo, Zizou, Maldiniego, Tottiego, Rivaldo czy wielu, wielu innych. Trochę tylko wadzili mi panowie pokroju Bale'a, Pedro czy innych młodych gwiazdek - to nie są żadne legendy i nawet mało to pewne czy się nimi staną. Nawet Ibra mi już średnio pasował, spodziewałem się raczej gwiazd z lat 90tych, ale i tak wyszło ładnie.
Jeden raz podjąłem już ten temat i obiecałem, że zrobię to po raz kolejny, zachęciłeś mnie, Aichel ;)Praca na plus, bardzo przyjemna, chociaż montaż kiepski, niestety ;)

_________________
Obrazek


26 paź 2012, o 00:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL