Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
3. Odin - Javier Zanetti | NOBODY COULD TAKE YOUR PLACE 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
EuroGoal Compilation Competition 2012





Obrazek



Tytuł: Javier Zanetti | NOBODY COULD TAKE YOUR PLACE
Autor: Odin
Długość: 3:55 min
Rozmiar: 280 mb
Muzyka: Embrace - Celebrate, Alphaville - Forever young
Od autora: Przedstawiam Wam moją najnowszą kompilację, tym razem żywa legenda Interu Mediolan, sam il Capitano !
Nie było to dla mnie łatwe zadanie aby ubrać w klipy 39-letniego Javiera, bo przecież skoro to kompilacja o Zanettim, to przecież musi być ukazane jego serce do gry, jego stuprocentowe fair play, nieustępliwość, duma, pewność siebie i żelazna, nie do zatarcia kondycja Argentyńczyka.

Jak postanowiłem to zrobić ? Otóż natchnieniem był dla mnie użyty utwór w filmie: Embrace - Celebrate, którego tekst musiał być wręcz pisany z myślą o kapitanie Interu. Miejmy jednakże nadzieję, że nie mam w stu procentach racji i sam początek utworu nie odnosi się do rzeczywistości. Nie chcielibyśmy przecież przedwcześnie kończyć jego unikalnej, godnej naśladowania kariery.

Ale też czy ktoś jest w stanie zaprzeczyć, że nikt nie może zająć jego miejsca ?


Youtube
Multiupload

Przypominamy, że sponsorem turnieju jest strona darmowepewniaki.pl

_________________
Obrazek
Obrazek


15 paź 2012, o 19:34
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:04
Posty: 159
Lokalizacja: Brzeziny
Pochwały: 1
Zanetti, hmm. Przede wszystkim nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się z osobą (to przez granie w PES'a)
Która ma uśmiech od ucha do ucha po dostaniu czerwonej kartki :D.

A Tak całkiem poważnie, jako że będę oceniał teraz Cię z wysoko postawioną poprzeczką powiem że ciekawie się na to patrzy ale spodziewałem się że czegoś więcej się o nim dowiem (jakieś nawiązanie biograficzne).
Bardzo światełka niebieskie wkurzały( były fajne do czasu, po prostu za dużo ich).
Jest dobrze, ale spodziewałem się jednak czegoś więcej po Tobie. (jest bardzo dobrze, ale mysle ze mozna od ciebie wymagac zawsze wiecej i wiecej ;))

_________________
Obrazek
♦Kanał YouTube !
♦Facebook !
♦Gunners.com.pl & ArsenalPoland.com !
♦psgFC.pl !
♦Dział na forum EuroGoal


15 paź 2012, o 19:51
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
Odin - Javier Zanetti | NOBODY COULD TAKE YOUR PLACE

Moje pierwsza myśl po oglądnięciu kompilacji była taka że ten Zanetti to dopiero gość, karierę poświęcił dla klubu dał tyle serca i umiejętności i na sam koniec los wynagrodził mu to jak najbardziej zasłużonym pucharem Ligi Mistrzów. Więc co tu dużo mówić, przedstawienie zawodnika bardzo dobrze Ci wyszło myślę że sam piłkarz byłby zadowolony z twojego filmiku.

Technicznie czuć twoją rękę, łagodne i jasne kolory jak i efekty. Momentami zbyt mocno jednak zaakcentowane, przyznam że nie które były zbyt nachalne i chodź według założeń za pewne miały zbudować klimat to trochę odciągały od niego uwagę.

Budowanie atmosfery i sympatii do tego co pokazujesz masz opanowane i właśnie w takich sentymentalnych kompilacjach wypadasz najlepiej. Na pewno fajny film i bardzo dobre przedstawienie zawodnika pod idealnie pasujące utwory. W tematyce sentymentalnych kompilacji tytuł godny polecenia.

_________________
Obrazek


16 paź 2012, o 15:56
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:25
Posty: 143
Lokalizacja: Chorzów
Pochwały: 3
Użyty w filmiku utwór znany jest już w kompilacjach piłkarskich. Pewnie będziesz bronić się tym, że słowa pasują do tytułu i do sytuacji Zanettiego, jednak śmiem twierdzić że gdyby nie popularność w kompilacjach tego utworu, nie wpadłbyś na ten pomysł. ;>
Sama historia Zanettiego to pewnego rodzaju fenomen i trzeba ją na pewno docenić. Wyszukałeś sporo materiałów o nim, uwypukliłeś jego najważniejsze cechy, za co masz plusa, ale na tym się chyba kończy.
Nie jest tajemnicą że nie przepadam za Twoim "stylem" montowania. Nie rozumiem jak można kierować się non stop takimi rozwiązaniami. Każdy bit, każde drgnięcie dźwięku zawsze akcentujesz jakimś przejściem. Jest to bardzo sztywne i odlschoolowe. Jako że znam już prawie na pamięć piosenkę którą użyłeś, mogłem przewidywać w którym momencie co będzie. Kiedy będzie błysk, kiedy powolna zmiana klipu, itd. Wszystko takie schematyczne, jakby przez piosenkę skazane na taki układ co do milisekundy. Myślę, że gdybyś wybrał sobie innego zawodnika do filmiku pod tą nutkę, to wyglądałoby to niemal tak samo.
Idąc dalej, nie podobały mi się napisy. Za bardzo świecące się i rozmazane. Przesadziłeś też moim zdaniem z tymi wszystkimi migawkami, światełkami. Zbyt intensywne to było. Aha, na plus jeszcze komentarze. Podbudowały trochę klimat.
Tyle ode mnie. Pewnie będziesz jeszcze ciągnąć mnie za język i dopytywać. Spoko, odpowiem, ale wiem że i tak nic nie zmienisz w swoim "stylu" i pod każdym następnym filmem będę mógł Ci pisać to samo.

_________________
*=> Spis wszystkich filmików
*=> Kanał YouTube
*=> Waldemar Fornalik 'WALDEK KING' - zwycięska praca EGCC 2012


16 paź 2012, o 18:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2012, o 00:01
Posty: 42
Pochwały: 7
Na starcie muszę zaznaczyć, że uwielbiam piłkarzy, takich jak Zanetti, którzy szanują klub i za nic nie chcą z niego odchodzić. Po obejrzeniu tej kompilacji jeszcze bardziej polubiłem Javiera. Świetnie pokazałeś ile znaczy dla klubu i ile znaczy Inter dla niego. Pokazałeś też, że Zanetti nie jest tylko świetnym obrońcą, ale także potrafi wykończyć akcję. Przed obejrzeniem tego filmiku nie przypominałem sobie żadnej jego bramki, może dlatego, że nie jestem fanem Interu, a tym bardziej włoskiej piłki. Mimo to przekonałeś mnie jeszcze bardziej do tego piłkarza i do tego co zaznaczyłeś w tytule, że nikt nie będzie mógł go zastąpić. Na minus zdecydowanie efekty, o ile na początku wyglądały fajnie, to na końcu już miałem ich dość. Ale oprócz tego kompilacja jak najbardziej na plus.


16 paź 2012, o 20:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2012, o 22:40
Posty: 68
Pochwały: 1
Odinie.. oczekiwania względem Twojej kompilacji były duże, ze względu na poziom wcześniejszych prac. Piosenka, którą lubię średnio pasuje mi do Zanettiego ale jeżeli chodziło Ci o jej słowa to zwracam honor. Mój niedosyt względem tej pracy polega na tym, że jest za krótka. Myślałem, że pociągniesz ją dłużej, a kompilacja która stworzyłeś widzi mi się bardziej jako jakiś wstęp do jakiegoś dokumentu o nim. Technicznie jak na Cb dość przeciętnie.. szczegóły w/w Esio. Materiały i Kolorki jak najbardziej dobrze wyglądają. W ciekawy sposób zaprezentowałeś nam sylwetkę swojego idola. To iż nieco krytycznie oceniam Twoja prace względem wcześniejszych nie zmienia faktu, że w moim odczuciu, należny Ci się podium w tym konkursie!

_________________
Obrazek


17 paź 2012, o 23:27
Zobacz profil

Dołączył(a): 21 maja 2012, o 09:13
Posty: 79
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 1
Odin - Javier Zanetti | NOBODY COULD TAKE YOUR PLACE

Praca bardzo dobra.Nie widziałem zbyt duzo prac o Zanettim wiec temat na plus.Muzyka znana ale własnie pasowała oprzez zawarte w niwj słowa takze napewno jest to drugi plus.
Montaż jak zwykle na poziomie naprawde lubie Twój styl robuenia kompilacji zawsze to wszystko wyglada bardzo estetycznie.Materiałów zebrałes sporo i dobrze to poukładałeś.
Prace obejrzałem już klika razy i sam niewiem czy czasem nie urzyje tego kawałka w kolejnej mojej pracy.Myślę że podium murowane takze powodzenia i pozdro.

_________________
Obrazek


18 paź 2012, o 10:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Po niektórych komentarzach nastawiałem się krytycznie do tej pracy, bo zazwyczaj styl Odina średnio mi podchodzi, ale tu o dziwo coś mnie ruszyło. Jedyna z Twoich prac w ostatnim czasie, która bardzo mi się spodobała. Mimo, że muzyka słyszana nie raz, dobrze mi się kojarzy. Tutaj nie robi mi to różnicy, ale jest cały czas tempo, szczególnie kiedy muzyka zapieprza, komentatorzy wyją, obraz błyska, lata, kręci sie - to sa dobre momenty. Wtedy coś mnie poniosło. Akurat w tej piosence, która była dosyć szybka, spodobało mi się to zgrywanie wielu bitów. Nie wiem, czemu ale znalazłem w tym jakiś rytm. :ok:Jednak też było kilka rzeczy, które mi się nie podobały. Np. ta synchronizacja z początku, kiedy są tam jakieś pyknięcia/brzdęknięcia to ujęcia się przenikają/nakładają łagodnie (jak zwał tak zwał). Tutaj widziałbym inne przejścia, jakieś przesunięcia, może jakieś innowacyjne efekty. Potem dalej wszystko ładnie gra, jak wspomniałem jest tempo, wszystko dobrze współgra. Niepotrzebny ten niebieski efekt był wg mnie, wtedy kiedy np. jest ukazana akcja Zanettiego ze standardowej kamery. Sporo zakrywa, przeszkadza oglądać, za długo na jednym ujęciu. Brawa też za ukazanie walki, przejęć, akcji - duża różnorodność, ukazanie sedna kompilacji, a nie przypadkowych klipów. Jestem mile zaskoczony. :D

_________________
Obrazek
Obrazek


18 paź 2012, o 22:07
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 22 maja 2012, o 21:08
Posty: 24
Zacznę od tego, że nie jestem największym zwolennikiem Twoich kompilek. Chętnie podszedłem do tej pracy ze względu na to, że swego czasu sam stworzyłem kompilkę o Zanettim. Była to zwykła zlepa, ale w każdym razie ciekawiło mnie jak wiele tych samych materiałów w niej zobaczę. No i zdecydowaną większość miałem już u siebie, a pracę robiłem kupę czasu temu, co nie może działać na plus. Nie chodzi mi oczywiście o źródło, czyli głównie 'I signori del calcio'(?), w każdym razie coś takiego, ale o świeżośc klipów. Początek muzyki świetny, idealnie się nadawał do przedstawienia postaci i ładnie się to prezentuje. Swoją drogą, cała nuta na plus, sam jej nigdy nie słyszałem. Ale do gadania, że to ona Ci przypasowała pod tytuł, a nie w oparciu o nią nazwałeś swoje dzieło, jestem daleki. Nie widać bramki w 0:54', to dalej ta z Romą? Jeżeli tak, to czemu w kamerze tv? Po co taka zmiana? Spoko, że użyłeś te efekty, fajne generalnie, ale np. w 1:14' nie widzę bramki, a to już źle. Czasem zabardzo raziło to po gałach, mogłeś nadać większą przezroczystośc. Generalnie, podobało mi się często tempo, zwalniałeś i przyśpieszałeś w odpowiednich momentach. Myślę również, że nachodzenie klipów na siebie było często zbyt długie. Rozumiem, że w tego typu smętach czesto się tego używa, ale uważam dalej, że trwało to momentami zbyt długo. 2:38 ponownie za jasno (swoją drogą, dlaczego rodzieliłeś akcje i bramkę? Rajd pojawia się koło 2:53'), podobnie jak przy akcji z Milanem przy napisie'39 years old'. No i na plus sama końcówka przy wzniesieniu pucharu. Swoją drogą, czemu nie podkreśliłeś jakoś ilosci jego występów dla Interu?
Kończąc, praca niezła, mi się dziwnie ją ogladało znając praktycznie wszystkie materiały, brakowało trochę uaktualnienia. Jednak tempo, muzyka i emocje z pewnością na plus i jak często to mówię w tym konkursie - kibicom Interu się napewno spodoba, a to jest ważne. Mi jednak w pamięci ta praca specjalnie nie zapadnie, miała wystarczająco wiele mankamentów, żeby powiedzieć tradycyjne - liczyłem na trochę wiecej.

_________________
Obrazek


19 paź 2012, o 00:13
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:23
Posty: 128
Lokalizacja: Janów Lubelski
Jakoś nie lubię kompilacji typu 'Tribute'. Wolę prace dynamiczne z szybkim podkładem. I tego nigdy nie ukrywałem. Co do samej pracy. Zanetti, temat nawet fajny. Ciężko pewnie o klipy o nim, bo nie jest to ani napastnik, ani skrzydłowy ze świetnym dryblingiem. Więc tu plus ode mnie. Nie podoba mi się Twój sposób montażu. Mnóstwo błysków, podkreślanie każdego uderzenia i te ohydne rozmazania na bokach, fuj. Piosenka jest dla mnie mocno średnia. Ujdzie ale jaj mi nie urwała. Nie mam dziś nastroju na pisanie ocen, jutro może coś dopiszę. Aczkolwiek ,powodzenia.

_________________
GG://3444214
'Bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę.'

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]


19 paź 2012, o 20:29
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:00
Posty: 84
Pochwały: 2
Jestem kolejną z osób, które filmiki spod twojej myszki nie zatrzymywały mnie na dłużej. Podobnie jest z tą pracą. Temat świetny, jednak to jest jedna z najbardziej niedocenianych legend współczesnego futbolu. A szanuję Javiera bardzo. Cieszyłem sie jak zdobywał LM w 2010r. Należało mu się.

Ale o pracy - cóż, niby zwykła sklejka, ale jednak temat pracy sprawia że nie mogę jej tak podpiąć. Klipy - tutaj jednak trochę się rozczarowałem. Myślałem że uraczysz nas większą ilością rajdów Zanettiego, wślizgów etc. Za dużo ujęć twarzy, wszyscy wiemy jak wygląda Javier. Masz argumenty w postaci tego że o Javierze nie ma za wiele klipów, jednak fan Interu powinien posiadać na swoim twardzielu swego rodzaju 'rarytasy'. Utwór kojarzy mi się z jedną pracą Gunnera7 z jakimś jego kumplem z Norwegii(Hallwardk?), i trudno mi było się go pozbyć z pamięci ;)Wrył się właśnie z tamtego filmiku, ale nie uważam tego za minus. Ogólnie pasował do całości pracy. Szczególnie refren. Największą burę zbierzesz za ten dziwny, niebieski, oczojebny efekt. Nas to sie nie da patrzeć, skąd Ty to wytrzasnąłeś?! To zdecydowanie wpływa na ocenę, takie dziwadła wg mnie mozna stosować do np. Neymara(pozdrawiam Nenego), a nie jednak w kompilacji 'tribute'. Zreszta takiego efektu nie chciałbym widzieć w żad nej kompilacji. Po prostu szpeci.

Szkoda też, że jednak nie zrobiłeś jakieś dłuższej, ambitniejszej pracy o legendzie Interu. Zasługuje ;)W każdym razie - jest ok, ale dupy nie urywa. Nie spodziewałem się - coby nie pisać- po zlepce jakiś cudów, ale odpowiedni poziom jest zachowany. Będzie sie liczyć. Powodzenia


20 paź 2012, o 23:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
No i Odin. Ah ten Odin, ten jego styl tak uwielbiany :)
Oczywiście dołączam do kolegów po fachu, nie jestem fanem twojej techniki montażu. Dużo rzeczy mnie irytuje, dużo elementów mi się nie podoba ale po kolei.
Temat mnie przyciągnął z tego względu, że nie widziałem pracy o Zanettim. Oczywiście montaż jest taki sam jak chociaż 3 lata temu, według mnie trzymasz ciągle ten sam poziom od kilku lat. Nie widzę progresu, ale też nie widzę jakiegoś spadku formy. Masz swój styl, który jednym się podoba innym nie. Ja nie jestem wielkim zwolennikiem Twoich prac. Ale ta o Zanettim nie jest zła. Ma swój klimat, swoje w pewnym sensie emocje. Za pewne kibice Interu są dumni, że powstał taki filmik o ich Kapitanie. Materiały zapewne miałeś z jednego dokumentu, więc trudno ich pewnie nie było zdobyć. Nie pasowały mi te światełka i błyski, kurczę już w którejś pracy je dodajesz i nie mówie, że one nie pasują. Sam stosuje podobne efekty, ale moim zdaniem u Ciebie są one zbyt jasne za mocne, czasem nic nie widać. Jest ich za dużo. Co do muzyki, to chyba każdy ją zna. Widziałem już wiele prac stworzonych do tej nutki. Więc troszkę mało oryginalnie ;p Mimo wszystko praca jest solidna, i trzyma swój w miarę dobry poziom. Powodzenia

_________________


21 paź 2012, o 19:08
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 maja 2012, o 19:25
Posty: 192
Pochwały: 2
Za pierwszym razem, gdy zobaczyłem filmik, nie byłem do niego aż tak przekonany. Taka zwykła, Odinowska zlepa. Po paru razach jednak bardziej do niego się przekonałem. Opowiada historię o zawodniku, którego sam lubię. Muzyka dobrze pasowała, szczególnie słowa refrenu, co sam podkreśliłeś. Napisy takie sobie, jakby jakieś rozmazane, czy w dziwnej jakości, nie wiem... Ten efekt, o którym tak tu głośno, aż tak, w przeciwieństwie do reszty, nie przeszkadzał mi. Ewentualnie możesz zmniejszyć minimalnie jego jasność tym suwakiem niebieskim na klipie w Vegasie. Dobrze dobrałeś również klipy, od goli, przez rajdy, po interwencje. Niczego mi ogólnie nie za brakło. Powodzenia


26 paź 2012, o 12:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL