Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
5. Madas - We Are Chelsea and Chelsea Never Give Up 
Autor Wiadomość

Pochwały: 12
EuroGoal Compilation Competition 2012

Obrazek

Obrazek

Tytuł: We Are Chelsea and Chelsea Never Give Up
Autor: Madas
Długość: 3:41 min
Rozmiar: ?
Muzyka: ?
Od autora: Podziękowania: Pawełek, Michał Kotukov

Youtube

Przypominamy, że sponsorem turnieju jest strona darmowepewniaki.pl

15 paź 2012, o 20:57
Zobacz profil WWW

Pochwały: 1
wg. mnie najlepiej technicznie wykonana praca ze wszystkich jakie do tej pory obejrzałem na EGCC, świetnie nadaje się na promo sezonu, jako całość z pewnością podobać się będzie każdemu kibicowi Chelsea , bo podtrzymuje kompilacja w nadziei i wierze kiedy walczy się do samego końca .

Podsumowując: "Never Give Up"

15 paź 2012, o 21:40
Zobacz profil WWW

Pochwały: 4
Madas - We Are Chelsea and Chelsea Never Give Up

Rozumiem że ogólnym sensem jest pokazanie tego że Chelsea po każdej porażce wstaję i nigdy się nie poddaję. Ogólny przekaz który chciałeś pokazać jest dobrze uchwycony i czytelny chociaż rzuciło mi się w oczy to że przecież klub osiągnął wielki sukces w poprzednim sezonie a wyszło to tak jakby było odwrotnie (kulminacją złych chwil jest finał super pucharu europy).

Nie podoba mi się brak większej fabuły, odczułem to tak jakby losowo były pokazane złe i losowo te dobre chwilę. Większego pomysłu w tym nie ma jak i oryginalności chociaż oczywiście estetycznie i technicznie praca wprowadza w pewien trans i nastrój który pomaga osiągnąć w dużym stopniu także dobrze dobrana muzyka.

Gratka dla kibiców Chelsea, kompilacja jak jedna z wielu w podobnym stylu która na pewno nie jest niczym przełomowym chociaż przyjemnym i ładnym w odbiorze czego jej nie mogę odmówić.

16 paź 2012, o 12:02
Zobacz profil WWW

Madas zrobiłeś duży postęp w Tworzeniu kompilacji. Każda Twoja kolejna praca stoi na wysokim poziomie od strony technicznej tak samo było tym razem ale zabrakło w niej jakiegoś błysku i polotu. Gdy akacja zaczynała się rozkręcać, filmik się kończy i po jego obejrzeniu pozostaje pewien niedosyt. Uważam za rzecz zbyteczną w Twojej pracy te wszystkie nałożone kolorki, które nawet przy bramce Lamparda sprawiły, że obraz klatkował. Więcejj zastrzeżeń dotyczących montażu raczej nie dostrzegam. Co w pracy mi się bardzo spodobało to klimatyczna muzyka, która słyszę po raz pierwszy oraz świetnie wplecione w nią komentarze. Kolorki dobrze się wkomponowały, a co do materiałów to nie mam zdania bo to przecież liga angielska i bardzo popularny klub jakim jest Chelsea. Według mojej opinii robiłeś tą prace w pośpiechu na ten konkurs. Ale powodzenia w konkursie

18 paź 2012, o 11:54

Pochwały: 3
Filmik robiony chyba trochę w pośpiechu, ale nie można też się do niego specjalnie przyczepić.
Fajny wstęp z porażkami Chelsea w Superpucharach. Technicznie wszystko perfekcyjnie. Komentarze, tempo, kolorki. Nie pasuje jedynie proporcja. Myślę że powinno to być max 25-30% filmiku, a nie prawie połowa. Dalej mamy fajne wprowadzenie do radosnej części. Dobrze dobrana muzyka i napisy. Migawki i światełka w większości dobrze zastosowane. W niektórych momentach trochę to psuje kolorki, przez co są lekko zgaszone. Nie lubię tego w Twoich filmikach. Zobacz se np. przy golu Torresa w 2:56. Takie zmulone to jest. Tempo ogólnie dobre, ale momentami nawet za szybkie. Myślę, że lepiej by było pokazać w większej okazałości piękne gole Torresa czy Oscara : ). A, i nie podobały mi się jeszcze ujęcia z bramek Hazarda i Lamparda (chyba przeciwko Norwich), gdzie strasznie przycina. Ominąłbym takie klipy do tego filmu.
Nie jest to jakieś super ambitne wideo, ale na pewno poprawnie wykonane. Poza tym pokazałeś to co pewnie chciałeś pokazać, czyli Chelsea która przegrała dwa Superpuchary na początku sezonu, a mimo to odnosi teraz znakomite wyniki w lidze i LM. Dobra robótka.

18 paź 2012, o 17:23

Praca napewno bardzo dobra ale spodziewałem się po tobie czegoś lepszego.Kompilacja jest typowa dla fana Chelsea , pokazałeś ze po każdej porażce potrafią się podnieść i jest to napewno prawda.
Technicznie bardzo dobrze takze nie ma się do czego przyczepić klipy bardzo dobrej jakosci fajnie to wszystko wyglądało.Osobiście wybrałbym jakiś inny kawałek ten mnie jakos nie przekonuje ale to rzecz gustu.Napewno praca powalczy o podium takze powodzenia.Pozdro

18 paź 2012, o 19:16

Dobra, kolej na Ciebie. Tematem mnie nie powaliłeś (m.in. dlatego, iz nie lubie Cfc :P), ale spodziewałem się dobrej pracy, więc podszedłem nastawiony optymistycznie. No i na początku mi się wydawało, że się nie zawiodę. Fajny 'smutny' wstęp, dobra nuta, niezły montaż i mega klimat. Później przedstawienie klubu w postaci kibiców, herbów itp. dalej trzymało poziom. Znakomite klipy, dobra synchronizacja. Jedyny minus to wg mnie słabe napisy i to, że podczas radości kibicow, ktora leciala w tle słychać było odbicia piłki. Tak dziwnie to wyglądało. No i dalej również wszystko fajnie wygląda, ale praca się rozkręca koło 2:30 i z czasem robi się coraz gorzej. Jakieś dziwnie przycinające się klipy, a patrzac na to, ile ich bylo - zbytnio dobrze nie świadczy. Poziom montażu też spadł, więc nie wiem sam do konca, czy to dobre klipy w pierwszej czesci tak zwiekszyly atrakcyjnosc odbioru? Czasem też gubiłeś tempo akcji, a same klipy momentami wygladaly, jakby wrzucone ot tak. Na plus przewrotka, ladna praca kamera. No i kiedy zaczynasz wkrecac sie w prace nagle... koniec. Jakos szybko ta dynamiczna czesc przeleciala. Swoja droga dziwi mnie takie podejscie, jakby cos strasznego sie wydarzylo, zeby nadawac pracy taki tytul. Przeciez Cfc sie swiezo upieczonym tryumfatorem LM, a a przegrana w Superpucharze nie powinna nic zmieniać..
Generalnie, całkiem przyjemna praca ze świetną muzyką. Pierwsza część lepsza, aniżeli ta druga, która jest również zbyt krótka. Wg mnie nieścisłośc wkradła się także w tytule, ale może mi to jakoś rozjaśnisz. Kibicom Chelsea na pewno się spodoba. Cięzko, aby nie uznali jej za klimatyczną i pełną emocji. Powodzenia.

18 paź 2012, o 23:56

Pochwały: 12
Twoje prace zawsze wydają mi się takie filmowe. Umiesz fajnie dopieścić kolorki, dobrze operujesz klipami i muzyka, wygląda to jakby były robione specjalnie dla Ciebie. Dobrze, że pokazałeś stadion, kibiców itd. Ujęcia były przecudne, a co za tym idzie chciało się dalej oglądać. Jednak troszeczkę się zawiodłem. Sam chciałbym umieć skleić coś tak solidnego, jednak po Tobie spodziewałem się więcej. Jesteś dla mnie rozczarowaniem tego turnieju. Śmiem twierdzić, że United vs City było ambitniejsze niż to. Wygląda to tak, jakbyś nie miał pomysłu lub czasu na lepszy projekt, a ta kompilacja to takie wyjście awaryjne. Mimo to technicznie nawet nie wiem, do czego mógłbym się przyczepić. Ale jeśli chodzi o ogólny wydźwięk, to oczywiście zabrakło mi dłuższej końcówki, która była chyba najważniejsza. Komentatorzy, gole, szybkie zmiany kamer - więcej jest tego u LFCFANa i rzeczywiście tamta praca jest dla mnie dobrym odnośnikiem. Mam wrażenie, że to przetarcie, a nie pełnia Twych możliwości. Podsumowując, to dobrze spędziłem czas i na pewno jeszcze obejrzę ten filmik.

19 paź 2012, o 16:42
Zobacz profil WWW

Pochwały: 6
KiJu napisał(a):
Przeciez Cfc sie swiezo upieczonym tryumfatorem LM, a a przegrana w Superpucharze nie powinna nic zmieniać..

Dwa przegrane trofea na początku sezonu. W Chelsea coś takiego nigdy nie ujdzie na sucho. Wizyty Romka w Cobham już miały miejsce. Po prostu była mowa o kilku trofeach a tymczasem już dwa przeszły obok nosa. A superpuchar Europy w gablocie Chelsea jeszcze nie stał. Kibic Chelsea zrozumie.

Co do filmiku, to każdy wie, że robiłem zupełnie coś innego. W screenach również pojawiły się inne obrazki, niestety ale zabrakło mi materiałów, a tamtej pracy po prostu dokończonej nie chciałem oddawać. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale jednak brak czasu zrobił swoje. Obiecuję, że na konkurs świąteczny oddam dopieszczoną pracę.
Dzięki za ocenki :)

19 paź 2012, o 17:52

Każda drużyna oddałaby wszystko za zwycięstwo w LM i Lidze i te dwa trofea faktycznia stanowią największą wartość. Może w Chelsea liczono na więcej, ale to nie zmienia faktu, że za szybko na teksty, zeby sie nie poddawac imo.

19 paź 2012, o 19:25

Ale Chelsea nie wygrała w lidze. A w LM wygrali na farcie, Romka to po prostu nie zadowala. Dwa Puchary przegrane na początku sezonu. A tytuł, to słowa Juana Maty. Tak mi jakoś pasują.

19 paź 2012, o 19:55

Spoko, spoko - nie bierz tego do siebie, moze to byc bardziej moja refleksja anizeli krytyka Twojego tytulu. :)

19 paź 2012, o 20:06

Ja wiem. po prostu chciałem wyjaśnić :)

19 paź 2012, o 20:28

Madas, Madas, Madas... Moje oczekiwania po Twojej pracy 'City vs United' były niezwykle duże. Zawiesiłeś sobie wysoko poprzeczkę i... teraz obróciło się to przeciwko Tobie. Gdyby kto inny wydał 'We Are Chelsea...' pewnie nie byłoby krytyki tylko poklepywanie i pisanie 'Tak trzymaj'. Ale, (bez urazy), nie jesteś Pawełkiem czy fansbarcą. Zresztą, doskonale wiesz, że ten filmik wyszedł Ci co najwyżej średnio, przeciętnie. Nie było polotu. Fajnie kolorki, jak zwykle zresztą. Piosenka średnio mi podeszła. Pierwsza IMO chyba lepsza. No, mniejsza. Montaż był niezły. Podobają mi się komentarze, pasują. Tak, wiem, robiłeś 'na szybko' , a Świąteczny 'rozjebiesz'. Powodzenia tu : >

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]

19 paź 2012, o 20:38
Zobacz profil WWW

Pochwały: 2
Podobnie jak pomocnik - trochę mnie zawiodłeś. W ogólnie nie rozumiem całego schematu pracy. Chelsea przegrała CS i Superpuchar, no trudno, a tutaj przedstawiasz to jak tragedię, jak przegranie ligi w ostatniej minucie czy odpadnięcie z LM w grupie(wiesz do czego to porównuję)> Dla mnie początek okraszony jest zbyt dużym patosem, za bardzo to rozdmuchane, a co za tym idzie - przyjemność z oglądania spada. Już zrozumiałbym taką pracę, gdyby chelsea rzeczywiście od początku cieniowała, a w lidze i lm zbierała bęcki. Nic takiego nie ma miejsca, więc trochę nie na miejscu ta kompilacja. Muzyka z tej nowej pracy Kaca, dodatkowo w słabej jakości, mnie jako audiofila to drażni. Są fajne klipy, technicznie też ok, ale jednak nie czuję za bardoz klimatu. Może przez ten utwór? Wg mnie nie trafiłęś też z formatem obrazu. Jakoś nie pasują te paski pomiędzy obrazem. Czasami nie jest też zachowana odpowiednia kolorystyka pracy. Napisy na końcu też słabe... Całość wygląda niestety średnio, i kompila w ogóle nie zapada w pamięć. Stać Cie na więcej.

21 paź 2012, o 18:11
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona