Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
7. Lebroniasty - FC Barcelona 2008-2012 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
EuroGoal Compilation Competition 2012





ObrazekObrazek



Tytuł: FC Barcelona 2008-2012
Autor: Lebroniasty
Długość: 6:25 min
Rozmiar: 277 mb
Muzyka: Ludovico Einaudi - Fly, Mike Dicillo - Dare To Dream, 3 Doors Down - Here Without You
Od autora: Praca przedstawia grę Barcelony 2008-2012, chociaż tak na prawdę ma ona na celu to co dla Barcy zrobił Pep Guardiola. Kompilacja zawiera bramki, akcje, a przede wszystkim główne postacie, czyli zawodników oraz ich emocje ;) Kompilację zrobiłem prawie w pełni po polsku komentarze itd. ( oprócz muzyki i napisów końcowych), gdyż to konkurs polski ;D

Youtube
Mediafire part I
Mediafire part II
Speedyshare

Przypominamy, że sponsorem turnieju jest strona darmowepewniaki.pl

_________________
Obrazek
Obrazek


15 paź 2012, o 21:23
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:04
Posty: 159
Lokalizacja: Brzeziny
Pochwały: 1
Za długo trwały napisy jak dla mnie, fajnie że użyłeś polskich komentarzy, muzyka trochę taka jakby Barcelona przeżywała w tym okresie ciężkie chwile ;D , a przecież tak nie było, Ogółem nie dowiedziałem sie tak na prawdę co w tym czasie się zdarzyło oglądając to video, bo nie było to jakoś chronologicznie zbytnio .
Na początku myślałem ze to film o pracy po prostu Guardioli w Barcelonie, fajnie że na początku mu miejsce poświęciłeś i zakończyłeś Vilanovą i napisem , fajny pomysł.

Miałeś dobre klipy dużo ich , i mogłeś lepiej jeszcze to wykonać.
moje odczucia co do filmu są mieszane

_________________
Obrazek
♦Kanał YouTube !
♦Facebook !
♦Gunners.com.pl & ArsenalPoland.com !
♦psgFC.pl !
♦Dział na forum EuroGoal


15 paź 2012, o 21:52
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
Lebroniasty - FC Barcelona 2008-2012

Ta kompilacja to w dużym skrócie pokazanie ostatnich czterech lat, przeplatanka pięknych goli, ważnych goli, największych pokazów spontanicznej radości a wszystko to w niestandardowych na prawdę ładnych odcieniach kolorystycznych.

Montaż może się podobać lecz już przeciąganie wielu momentów mniej, uważam że jeżeli praca nazywa się FC Barcelona 2008-2012 to powinno być w niej pokazane dużo więcej, ciężko połapać się co w którym roku się działo czy w jakim meczu i o jaką stawkę.

Ponad Sześć minut w tym oczywiście intra, napisy na pokazanie czterech lat to nie realne i ja to wiem ale chyba każdy się zgodzi że można było pokazać obszerniej z większą ilością szczegółów ten bardzo piękny dla Barcelony okres. Muzyka dobra na wspominki ale na podsumowanie czterech lat ostatnich to już trochę nie, myślę że diabeł tkwi po prostu w złej nazwie pracy która sugeruję trochę inny styl kompilacji a dostajemy inny.

Technicznie jak już pisałem praca bardzo ładna dla oka, efekty trochę efekciarskie momentami chociaż nie przesadzone jakoś do przyjęcia a co najważniejsze pasujące do konwencji filmiku jak i jego kolorystki. Pochwalić Cie muszę za bardzo fajnie uchwycone emocje jak i dobre wejście w pracę widokami miasta itp. Ogólnie ciekawy i przyjemny klimat , jednak dużo więcej można było by w tej pracy zamieścić i po prostu zrobić ją chociaż trochę bardziej rozbudowaną.

_________________
Obrazek


16 paź 2012, o 12:24
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 15 maja 2012, o 19:25
Posty: 192
Pochwały: 2
Erwin napisał(a):
Pochwalić Cie muszę za bardzo fajnie uchwycone emocje jak i dobre wejście w pracę widokami miasta itp.


To miasto to Abu Zabi tak a propos


16 paź 2012, o 13:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2012, o 22:40
Posty: 68
Pochwały: 1
Zdecydowanie początek pracy jest za długi z tymi napisami. Wiem, że zwracasz na to sporą uwagę w każdej swojej pracy ale czasami mam wrażenie, że przywiązujesz do nich większą uwagę niż do reszty filmiku. Temat pracy jest na czasie i uważam, że nie jest to praca skazana na pożarcie. Jako 2 osoba w konkursie prezentujesz nam sylwetkę trenera i udało CI się. Cieszy fakt, że na polski konkurs użyłeś polskich komentarzy. Materiały obszerne ale w końcu jesteś kibicem Blaugrany. Muzyka jakoś nie do końca do mnie przemawia, bo brakowało w niej jakiegoś mocniejszego akcentu. Strasznie się upraliście na te latające efekty a moim zdaniem nie dodaje to planowanego uroku Twojej pracy. Powodzenia w konkursie!

_________________
Obrazek


18 paź 2012, o 12:42
Zobacz profil

Dołączył(a): 21 maja 2012, o 09:13
Posty: 79
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 1
Lebroniasty - FC Barcelona 2008-2012

Praca niezła napewno na początku napisy trwały zbyt długo i to jest napewno minus ale tak ogólnie nie jest źle.bardzo dobrze przedstawiłeś povzynania barcy na przestrzeni tych 4 lat.
Pokazałeś piekne bramki ukazałeś emocje dzieki czemu prace ogląda się bardzo dobrze.Co ciekawe użyłes polskich komentarzy co nie jest często spotykane głównie jesli chodzi o Barcelone.
Muzyka także pasowała.Podsumowujac praca na poziomie ale na podium to chyba za mało ale oczywiście życzę Powodzenia.Pozdro

_________________
Obrazek


18 paź 2012, o 19:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 22 maja 2012, o 21:08
Posty: 24
Jesteś ostatni dzisiaj. Praca mnie zachęca do obejrzenia, głównie ze względu na tematykę. Chciałeś chyba zawrzeć tutaj erę Pepa? W każdym razie, zawsze chętnie obejrzę poczynania Barcy w sezonie 08/09. No i od razu, po co ten cały wstęp przy oklepanej nucie? Miałeś na początku techno wejście(wtf?), miałeś intro konkursu i wystarczy. Generalnie, co tam robią pustynie i inne Katary? Jak się to ma do Barcelony? Chodzi o Quatar Fundation? Jak tak, to czemu pojawia się to aż tak wyodrębnione na początku głównej częsci, jeszcze przed Guardiolą? Swoją drogą, graty za ten materiały. Niestety klipy po wstępie, wrzucałeś już na odwal się i cała część z Pepem tak niestety wygląda. Dziwnie też urywasz muzykę. Ta jeszcze główniejsza część zaskoczyła mnie od razu muzyką. Klimatyczną, pasującą do sytuacji (strata Pepa jo?), ale zbyt oklepaną. Owszem, mi się miło to obejrzało, ale każdemu innemu? Dobry pomysł z komentami, ale czasem zbyt szybko się urywały, via gol Villi na początku. Co to było pomiędzy 2:36' a 2:40'? Slowmotiony później w ogóle do komentarza z kolei niedopasowane. Tak, jakbyś na siłę chciał je wkomponować w pracę. Późniejszej komenty trwają z kolei za krótko... ale dajmy sobie już z nimi spokój. Ujmijmy to, że większość jest niedopracowana. Kolory przy bramce Ibry i później to jakiś zart? Bramka Jeffrena przejaskrawiona. Co jakiś czas pojawiają się gówienka, które psują odbiór pracy, niepotrzebnie ich użyłeś. Kolejny, duuży minus to tempo, czesto bramki, akcje, cieszynki leciały, aby lecieć. Wyglądało, jakbyś się w ogóle w muzyke nie wsłuchiwał. Co się dzieje, że nagle w środku, bez powodu widzimy Camp Nou i kibiców i kamerę z góry, podczas meczu z Realem(?), gdzie kompletnie nic się ciekawego nie wydarza? Nie będę kolejny raz powtarzał o tempie akcji i o komentarzach. Kolejnym minusem jest zbędny fader/ciemne boki, który nijak się ma do sytuacji, którą nam prezentujesz. Dobry moment na bramkę Iniesty, ale czemu te jasne kółko na środku? Zbędny fx. Generalnie za długo ta akcja i wszystko z nią związane leciało. Później klipy z tryumfami i Pepem również wrzucona byle jak, aby zapchać muzykę, a moment miałeś chyba najlepszy.
Kończąc, nie jest to dobra praca, nie znam Cię, więc to pewnie jedna z Twoich pierwszych. Nie będę powtarzał ponownie wszystkich bledow. Z pewnością z montażem było im dalej w las, tym gorzej (chociaż szczerze powiedziawszy, nie wiem, gdzie on stał na choćby niezłym poziomie). Nie wykorzystałeś w ogóle potencjału oklepanej, bo oklepanej muzyki. Przykro mi też, że mej osobie, kibicowi Barcy, zabrakło tu klimatu i emocji. Nie przejmuj się moją krytyką i pracuj dalej. Powodzenia w konkursie.

_________________
Obrazek


19 paź 2012, o 00:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Ogólnie podobało mi się. Jednak początek tej głównej części ( już po pierwszej minucie) zapowiadał lepszą pracę. Szczerze mówiąc troszkę się rozczarowałem. Było trochę niedoróbek technicznych i przede wszystkim momentami za wolno. Zacznę od tego fragmentu, kiedy pokazana jest jego prezentacja w Barcelonie. Dlaczego od razu, beż żadnego zaznaczenia, bez żadnej przerwy lub czegoś innego, mamy od razu jego pożegnanie? Ewidentnie brakuje tutaj lepszego rozplanowania, klipy lecą ot tak. Dobrą sprawą mogłyby być napisy, tak jak u Esia, np. mógłbyś podsumować jego pracę, albo ogólnie wypunktować jego czas w Barcelonie. Kolorki średnie, są klipy, gdzie wygląda to fajnie, a są takie, gdzie nie pasują. Jeden kolorek przez całą kompilację w tym momencie był złym wyborem w mojej opinii. Nie rozumiem, jak można było dopuścić do sytuacji, że koszulka cieszącego się Pique jest bardziej podobna do koszulki Milanu, a nie Barcelony. Efekty przy lecących bramkach podobały mi się, ale momentami można było odnieść wrażenie, że to one są ważniejsze od klipów. Muzyka nadaje emocje, siako tako da się to odczuć, ale zabrakło mi porządku w pracy. Ja np. nie jestem fanem Barcelony i wiele faktów jest dla mnie przedstawiona zbyt chaotycznie. Duży plus za polskie komentarze. Fajnie, że nie musimy słuchać hiszpańskich krzykaczy. :DTu wiadomo o co chodzi dokładnie, lepiej się to ogląda. Niemniej dzięki, że oddałeś pracę, twój awans może zależeć od szczęścia. Więcej klej i staraj się wykrywać niedoróbki, bo mają znaczący wpływa na ogólne wrażenie.

_________________
Obrazek
Obrazek


21 paź 2012, o 13:42
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:23
Posty: 128
Lokalizacja: Janów Lubelski
Twoja kolej. Będę oglądał i pisał na bieżąco. Pominę wjazd z "Lebroniasty", bo dla mnie zajeżdża kiczem. Hm, napisy. Strasznie przekombinowane, 'słodkie' , ble. Co z tego, że Adobe? Nic nie chcę mówić ale zrobiłem wstęp do swojego Teveza, którego nota bene nie oddałem, a który zajął mi 1:20min z ujęciami ryjów, napisami i resztą. U Ciebie SAME napisy trwają prawie minutę. Później zmiana muzyki, ujęcia z cieszynkami. Nie pomyślałeś, żeby je zwolnić? Klipy są od uderzenia w piano do kolejnego uderzenia, a Iniesta biegnie jak debil, podczas gdy muzyka jest wolna. Następnie, co jest kurwa? O co chodzi z tymi wielbłądami? Co one mają do Puyola, który się cieszy czy innego Daniego Alvesa? No, spoko, jest ujęcie Guardioli po dobrych kilkunastu sekundach ale co on ma do tego? Aż wygooglałem czy aby przypadkiem nie umknęło mi, że objął tamtejszy klub ale... nie. Może teoria Kija z Quatar Foundation jest dobra, sam nie wiem. Jak dla mnie mogłeś dać klip jak Guardiola sra na kiblu, a byłoby ściślej związane z tematem. Nie myśl, że Cię obrażam czy coś. Po prostu dla mnie to 20 sekund wycięte z życia. Kolejne klipy są słabe, wręcz okropne. Nie chodzi mi tu o jakość czy coś ale olałeś sobie synchronizację. Tu dałeś 5 sekund jak idzie z Messim , tam 4 jak macha ręką przykucnięty. Gdzieś się ściska, gdzie indziej ściera pot z czoła... I tak przez jakiś czas. A to w rytm, (tfu, jaki rytm) , trailerowej muzyki, gdzie pasują jakieś bramki zmieszane z komentatorem. Kolejna część i... polski komentator. Dawno się z tym nie spotkałem. Zwykle wszyscy stawiają na angielskich / hiszpańskich. Ah, zapomniałem napisać, że dałeś tu straaasznie oklepany kawałek. Cóż, przynajmniej nie 'Remember the name' albo 'Goo goo dolls' ... No, spokojne ujęcia, bramki. Polski komentarz, który ciągle mi się nie podoba. Latające teksturki w tle mogą być. Jaj nie urywają ale niech se tam będą. Fe, jakieś przydługawe ujęcie stadionu. O co z nim chodzi? Że kamerka lata dokoła? Przewinąłem do bramki Thiago. Komentator krzyczy, że Thiago strzelił , a on po chwili dopiero oddaje strzał, a piłka powoli wtacza się do bramki. Tak jak wcześniej pisałem, że 'za szybko się cieszą' tak tu niepotrzebnie zwolniony klip.

Powiem Ci tak, masz fajne momenty ale niektóre klipy ciągną się w nieskończoność... Nie śledzę Twoich prac ale mam nadzieję, że na świąteczny wydasz coś z jajem. Coś szybszego z lepszą synchronizacją. Nie ot tak, tylko przyłożysz się. Dobra?


PS. Beka z tymi napisami na końcu. Muzyka znowu wolniutka, a napisy nakurwiają jak pojebane. No i na koniec ni chu chu nie wiem co z tym źle uciętym klipem z Messim.

_________________
GG://3444214
'Bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę.'

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]


21 paź 2012, o 16:16
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
Zacznę od tego, że początkowe napisy są straszne. Są brzydkie zbyt słodkie i naprawdę nie podobają mi się. Fajnie, że bawisz się coś w Adobe, ale mimo wszystko praca ma swój klimat a ty dajesz napisy które pasują do filmiku z jakiegoś szkolnego show czy kompilacji z Ronaldo top 10 skills & goals. To pierwsza rzecz, która mi się nie podoba. Druga sprawa to synchronizacja, olałeś to ? czy po prostu robiłeś pracę bez wsłuchiwania się w muzykę ? Strasznie to wyszło. Teraz czas na klipy, myślałem, że taki temat to klipy będą lepsze, przeliczyłem się. Niektóre klipy były naprawdę fajne, ale niektóre były fatalne. A dlaczego fatalne ? a no właśnie przez kolorki ! Dlaczego takie ciemne ? plus te światełka. Mogłeś zastosować ten efekt ciut lepiej, wydaje mi się, że wstawiłeś światełko i tyle, niech sobie lata. Osobiście Temat pracy mnie jakoś nie przyciąga, nie lubię Barcelony ale tak samo jak nie lubię Liverpoolu to jednak pracę LFCfana oglądałem z wielką frajdą. Mam nadzieję, że kolejne prace będą lepsze i odznaczysz swój lepszy styl na kolejnych filmikach. Powodzenia na konkursie !

_________________


21 paź 2012, o 19:24
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:00
Posty: 84
Pochwały: 2
Nie będę oryginalny - początkowe napisy są beznadziejne, i już na starcie odebrały mi ochotę na ten filmik. Później wg mnie zły dobór klipów, do takiej wolnej muzyczki trzeba było dobrać jakieś fajniejsze ujęcia, jakies slow-mo. Tutaj nie bardzo mi pasowły te co Ty dałeś. Wiem, jaki jest twój zamiar pracy. Pep Guardiola - no spoko, myslę sobie, może to będzie praca która bardziej sie będzie skupiać na zachowaniu Pepa, na jegpo ujęciach, relacjach z zawodników. Nic z tego. Lecą sobie bramki, jakieś nagranie amatorskie Camp Nou, w tle trochę smutawa nuta. Można dać plusa za efekty, za te latające kolorki, wyglądały nieźle. Szkoda że klipy przedstawiające wznoszenie LM są takie suche, bez kolorów, i bez tych latających dziwadeł. Aaa i jeszcze - beznadziejnie urawałeś nutę przed tą główną część. Żałuję że nie znalazłeś jakiś fajniejszych, ambitniejszych ujęć. Może jakiś z samej szatni? Pewnie w dobie tak ogromnej popularności Barcy takie się pojawiały. Nie przedstawiłeś też jakiś emocji Pepa podczas meczów. Po prostu sklejka bramek. Jak dla mnie średniak, dodatkowo ocenę obniżają początkowe napisy. W każdym razie - powodzenia


21 paź 2012, o 19:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL