Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
GRUPA B 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Nene https://eurogoal.com.pl/forum/viewtopic.php?f=67&t=1396
slovik https://eurogoal.com.pl/forum/viewtopic.php?f=67&t=1398
Odin https://eurogoal.com.pl/forum/viewtopic.php?f=67&t=1392
fansbarca https://eurogoal.com.pl/forum/viewtopic.php?f=67&t=1399
ScoTTy https://eurogoal.com.pl/forum/viewtopic.php?f=67&t=1404



1 miejsce - 5 pkt
2 miejsce - 4 pkt
3 miejsce - 3 pkt
4 miejsce - 2 pkt
5 miejsce - 1 pkt


Głosujemy umieszczając na danej pozycji uczestnika, który wg nas zasłużył na tyle punktów.
Przed głosowaniem wszystkie prace muszą być wyczerpująco ocenione w tematach lub w tym temacie ma znaleźć się uzasadnienie, dlaczego wybrałeś tak a nie inaczej. Muszę wiedzieć, że nie ma kolesiostwa, a punkty nie są przyznawane z powietrza.
Głosy redaktorów nie biorących udziału w konkursie liczone są podwójnie.

Głosowanie trwa do 21 października do godziny 23:59.
Nie głosują osoby zarejestrowane po 10 października 2012.
Uczestnicy nie oddają głosów w swoich grupach!

_________________
Obrazek
Obrazek


15 paź 2012, o 22:51
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
1 miejsce Odin - 10 pkt
2 miejsce Nene - 8 pkt
3 miejsce slovik - 6 pkt
4 miejsce ScoTTy - 4 pkt
5 miejsce fansbarca - 2 pkt



Wszystkie kompilacje bardzo różnią się tematycznie od siebie i ciężko było je porównać. Odin max punktów bo przedstawił zawodnika z bardzo dobrej strony, nie ukrywam że lubię taki styl robienia kompilacji i spodobała mi się najbardziej w tej grupie. Fansbarca przyjął najłatwiejszy temat pod względem materiałów z którym mógł zrobić dużo więcej dlatego 5 miejsce. Minimalnie wyżej ScoTTy za pomysł, co prawda trochę przesadził z wieloma rzeczami ale włożył bardzo dużo w to pracy i na pewno także charyzmy. Trzecie miejsce slovik, tutaj także można było zrobić więcej ale ogólnie jest dobrze i konkretnie, za tematykę i pomysł na wykonanie należy się ''pudło''. Nene pod względem technicznym był najlepszy i najbardziej efektowny ale ze względu na to że to ''tylko'' jego interpretacja już mającego byt pomysłu jego pracę oceniam ciut niżej od tej którą przygotował Odin. Wszystkim w tej grupie gratuluje dobrych prac i życzę powodzenia.

_________________
Obrazek


16 paź 2012, o 16:54
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 6 lip 2012, o 19:24
Posty: 29
Pochwały: 2
Jak zwykle przy ocenianiu kompilacji konkursowych decydują detale. U Odina , choć praca jest wykonana bardzo solidnie i do zawartości merytorycznej absolutnie nie można się przyczepić, to w pewnym momencie zaczął irytować mnie efekt rozbłysków, robiony jakby na siłę. Wygląda bardzo fajnie, jednak moim zdaniem użyty został w kilku miejscach zbytecznie, dlatego praca o Zanettim zajmuje u mnie dopiero 2 miejsce. Szczegóły decydowały także w ocenie pracy fansbarcy, który podjął fajny temat i dobrze go zrealizował pod względem wideo, ale dlaczego ujął to w tak słabej jakości i w takim formacie ? Niestety jest to błąd, który według mnie nie powinien się zdarzyć w dobie materiałów HD. Ponadto, wydaję mi się, że mogłeś klipy ułożyć w bardziej uszeregowany sposób. No ale to tylko moja opinia. ScoTTy, to już zupełnie inna bajka. Fantastyczne umiejętności techniczne, lecz właściwie w filmie o Lampardzie zabrakło.... Lamparda właśnie. Jeśli robiłeś to wszystko sam, jestem pełen podziwu. Animacje są kapitalne, przejścia i efekty bardzo fajne, ale konkurs ewidetnie dotyczy futbolu, więc w filmie o Franku chciałbym dowiedzieć się o nim czegoś więcej, zobaczyć jego umiejętności, wiedzieć jakie ma mocne strony itp (spójrz jak zrobił to Odin). Tego zabrakło, dlatego tylko 4 miejsce. Piłkarza chciał też przedstawić Nene. I zrobił to dobrze. Praca jest poprawna technicznie, klipy są dobre, montaż nie pozostawia wiele zastrzeżeń, ale... Ale Temat. Kompilacji o Neymarze na Youtube jest cała masa, w większości z nich klipy są powtarzalne. Pomyślałem, że zrobiłeś to chociaż pod inną melodię, lecz troszkę się zawiodłem. Może gdybyś montował to pod utwór numer dwa, wyglądałoby to oryginalniej. Mimo wszystko trzecie miejsce, ponieważ nikt nie może Ci odmówić umiejętności kompilatorskich, nawet jeśli temat jest słabszą stroną. No i został zwycięzca mojego rankingu, czyli Slovik. Owszem , ta praca nie ma oszałamiających efektów technicznych, lecz wyczerpuje temat. Slovik chciał przedstawić polskich kibiców, atmosferę panującą na stadionach i problemy z jakimi borykają się przedstawiciele grup Ultras, i w mojej ocenie zrobił to bardzo dobrze. Nie ma zbędnych klipów, praca ma fajny klimat. Nie ukrywam, właśnie dlatego na dwóch pierwszych miejscach umieściłem Slovika i Odina - w pełni oddali temat jaki sobie założyli. Powodzenia w następnych rundach !

1 miejsce - Slovik - 5 pkt
2 miejsce - Odin - 4 pkt
3 miejsce - Nene - 3 pkt
4 miejsce - Scotty - 2 pkt
5 miejsce - Fansbarca - 1 pkt

_________________


16 paź 2012, o 18:29
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:25
Posty: 143
Lokalizacja: Chorzów
Pochwały: 3
W miarę jasna sytuacja dla mnie jeżeli chodzi o miejsca.
Nie ma tu jakiejś super wybitnej ani też tragicznej pracy. Najlepiej moim zdaniem Nene. Tematyka jego filmu nie jest zbyt ambitna, ale przyjemnie się oglądała. Nie ma się czego czepiać w wykonaniu. Mały dylemacik miałem pomiędzy drugim a trzecim miejscem. Ostatecznie drugie daję Odinowi. Filmik bardziej poukładany i po prostu solidniejszy od slovika, który jest u mnie trzeci. Dalej fansbarca, a ostatni niestety ScoTTy. Niezły pomysł na kompilację, jednak wiało trochę nudą.

1 miejsce - Nene - 5 pkt
2 miejsce - Odin - 4 pkt
3 miejsce - slovik - 3 pkt
4 miejsce - fansbarca - 2 pkt
5 miejsce - ScoTTy - 1 pkt

_________________
*=> Spis wszystkich filmików
*=> Kanał YouTube
*=> Waldemar Fornalik 'WALDEK KING' - zwycięska praca EGCC 2012


16 paź 2012, o 19:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2012, o 00:01
Posty: 42
Pochwały: 7
1 miejsce - Slovik - 5 pkt
2 miejsce - Nene - 4 pkt
3 miejsce - Odin - 3 pkt
4 miejsce - Fansbarca - 2 pkt
5 miejsce - Scotty - 1 pkt


Najbardziej spodobała mi się praca Slovika, trudny temat, jednak bardzo dobrze zrealizowany. Potem Nene i Odin. Tutaj nie wiedziałem za bardzo komu dać miejsce drugie. Przypadło na Nene. Mimo, że temat oklepany, to jednak nie mogłem od tej kompilacji oderwać oka. Pewnie będę do niej często wracał. Filmik Odina też był dobry, ale tu były momenty, który psuły cały projekt. To zadecydowało o miejscu trzecim. Z dwoma ostatnimi miejscami nie miałem problemu. Scotty zdecydowanie najsłabiej, troszkę nudziłem się podczas oglądania. Natomiast filmik Fansbarcy to bardzo fajna, szybka kompilacja, którą fajnie się ogląda, ale według mnie słabsza od trzech pierwszych.


16 paź 2012, o 20:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:04
Posty: 159
Lokalizacja: Brzeziny
Pochwały: 1
1 miejsce - Nene 5 pkt
2 miejsce - Odin 4 pkt
3 miejsce - Scotty 3 pkt
4 miejsce - Slovik 2 pkt
5 miejsce - fansbarca 1 pkt

Myślę że Nene i Odin zrobili kompilacje które mogą stać się hitowymi, Nene poszedł w ślady kilku wcześniejszych compmakerów, którzy robili kompilacje o Neymarze od Gustavo Limę - i pokazał chyba wszystkim jak to się robi w POLSCE !
Odin, którego stylu jestem fanem, przygotował bardzo przyjemną kompilacje o głębokiej treści, chociaż jestem trochę rozczarowany bo chyba oczekiwałbym więcej od niego ale lokuje jego film na drugim miejscu
ps. CZEKAM NA MAĆKA ŻURAWSKIEGO WRESZCIE !
Scotty pokazał świetne opanowanie montażem i za same umiejętności jakie posiada daje mu miejsce na najniższym stopniu podium
Slovik który zasłużył na wyższe niż 4 miejsce, chętnie dałbym trzecie razem ze Scotty'm, ale chyba tak nie można ostatecznie dałem mu tą czwartą lokatę
Bez wątpienia najmniej ambitną pracą jest fanbarcy i ona wg mojego rankingu jest na dnie stawki

_________________
Obrazek
♦Kanał YouTube !
♦Facebook !
♦Gunners.com.pl & ArsenalPoland.com !
♦psgFC.pl !
♦Dział na forum EuroGoal


18 paź 2012, o 21:01
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 21 maja 2012, o 09:13
Posty: 79
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 1
1 miejsce - Odin - 5 pkt
2 miejsce - Nene - 4 pkt
3 miejsce - Scotty - 3 pkt
4 miejsce - fansbarca - 2 pkt
5 miejsce - slovik- 1 pkt

Uzasadnienie w tematach prac

_________________
Obrazek


19 paź 2012, o 17:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2012, o 22:40
Posty: 68
Pochwały: 1
1 miejsce - Nene - 5 pkt
2 miejsce - Odin - 4 pkt
3 miejsce - slovik - 3 pkt
4 miejsce - fansbarca - 2 pkt
5 miejsce - ScoTTy - 1 pkt

poźniej ocenie 2 prace, które mi zostały

_________________
Obrazek


20 paź 2012, o 22:03
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:00
Posty: 84
Pochwały: 2
1 miejsce - Nene - 10 pkt
2 miejsce - Odin - 8 pkt
3 miejsce - slovik - 6 pkt
4 miejsce - Scotty - 4 pkt
5 miejsce - fansbarca - 2 pkt

Nene, bo miałem frajdę z tej jego zlepki. Odin, bo po prostu lepiej, ładniej, schludniej od slovika, który mnie trochę zawiódł i nie podołał do końca tematowi. Za dużo pierdół w kompilacji Scottyego zamyka wg mnie jego drzwi do dalszej rundy, zaś praca fansbarcy odpada w przedbiegach w tej grupie. Nie jest wystarczająco dobra na II rundę.


21 paź 2012, o 19:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
1. Nene
2. Odin
3. Slovik
4. Scotty
5. fansbarca

Wszystko ocenione. Nene za to, że miałem frajdę z oglądania jego pracy, nie widzę faworyta w konkursie w tej grupie tak więc głos na Nene. Drugie miejsce dla Odina za pracę wykonaną z doświadczeniem. Dalej Slovik ale tylko za temat. Scotty za fajne animacje, i na końcu fansbraca, za pracę która mi się po prostu nie podobała.

_________________


21 paź 2012, o 20:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 22 maja 2012, o 21:08
Posty: 24
1 miejsce - Nene - 5 pkt
2 miejsce - Odin - 4 pkt
3 miejsce - fansbarca - 3 pkt
4 miejsce - slovik - 2 pkt
5 miejsce - ScoTTy - 1 pkt

Wszystko ocenione w tematach. Fansbarca dostaje punkty na zachete, bo mimo ze wykonal prace przecietna technicznie to ogladalo mi sie ja bardzo przyjemnie. :)Scotty ciekawie i nowatorsko, ale to nie jest praca konkursowa. Nene mnie zawiodl, ale na tle reszty wypada imo najlepiej. Odin ciekawa praca, zblizona do Nenego, ale jednak ta druga bardziej mnie do siebie przekonala. Slovik, troche tez 'niekonkursowo' i, mimo ze technicznie i montazowo wyglada to lepiej niz u fansbarcy to jak mowilem, dostaje na osłode zycia 3 miejsce.

_________________
Obrazek


21 paź 2012, o 22:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Po zliczeniu głosów grupa prezentuje się tak:

1) Nene - 53 pkt
2) Odin - 50 pkt
3) slovik - 36 pkt
4) Scotty - 22 pkt
5) fansbarca - 18 pkt


Głos Kopcia i przemasa uznałem warunkowo, chociaż prosiłem, żeby wytłumaczyć swój głos, porównać pracę.
Do ćwierćfinałów przechodzą: Nene, Odin, slovik i Scotty.
Fansbarca, dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w dalszych konkursach. Możliwe, że każdy uczestnik dostanie mały upominek za sam udział, ale jeszcze niczego nie gwarantujemy.

_________________
Obrazek
Obrazek


22 paź 2012, o 15:06
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL