Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
10. ScoTTy - Frank Lampard - Birth of a Legend 
Autor Wiadomość

Pochwały: 12
EuroGoal Compilation Competition 2012

Obrazek

Obrazek

Tytuł: Frank Lampard - Birth of a Legend
Autor: ScoTTy
Długość: 6:40 min
Rozmiar: 320 mb
Muzyka: Future World Music - A hero will rise, KPM Music - Emerge, Zack Hemsey - Redemption
Od autora: A więc tak. Jest to moja druga kompilacja sportowa jaką wykonałem w życiu. Jestem tu, ponieważ lubie wyzwania, chciałem się sprawdzić, a zmotywowało mnie zaproszenie od Madasa. Miałem troche problemów ze sprzętem, straciłem przez to sporo czasu, w jedeń dzień musiałem zrobić i montaż i uzupełnienie materiałów co niestety przełożyło się na jakość. To był istny chaos. Lubie montować pracę w całkiem innym stylu, jednak w tym przypadku zabrakło mi jakiś 24 godzin. Praca nie robiona na odwal się, jednak z wielkim pośpiechem i przemęczeniem. Obiecałem, że oddam, więc słowa chciałem dotrzymać. Co do tematu kompilacji, wybrałem Franka Lamparda, ponieważ jest to wyjątkowy dla mnie piłkarz, to od niego zaczęła się moja "miłość" do Chelsea :) To chyba tyle, miłego oglądania.

Youtube
Speedyshare

Przypominamy, że sponsorem turnieju jest strona darmowepewniaki.pl

16 paź 2012, o 08:14
Zobacz profil WWW

Pochwały: 2
Mógłbyś ustawić film jako publiczny?

16 paź 2012, o 13:51

Pochwały: 4
Pierwszy raz widzę takie połączenie animacji z piłką nożna, nie wiem czy to wszystko było tworzone przez Ciebie ale zakładam że tak. Czułem się jakbym oglądał jakiś ambitny film ale to co na początku zachwycało potem stało się nużące.

Zbyt dużo animacji a za mało piłki w tym wszystkim, zwodów, emocji itp itd. Fabuła ważna rzecz ale tutaj był bardziej jej przesyt. Gdy klipy piłkarskie były pokazywane to były one zbyt przeciągnięte i nie zbyt ciekawe. Lepszy animator z Ciebie niż kompilator chociaż doceniam pracę jako całość głównie za oryginalność i wizję godną proroków a także w znośny wręcz filmowy klimat.

Czy jednak jest to praca na taki konkurs? Ja szukam czegoś innego w kompilacjach co nie zmienia faktu że doceniam i jestem pod wrażeniem tej produkcji.

16 paź 2012, o 16:38
Zobacz profil WWW

Pochwały: 7
Trudno ocenić tą kompilację. Z jednej strony miała przedstawiać piłkarza, a więcej w niej było animacji niż piłki nożnej. Doceniam, że zrobiłeś to sam, przynajmniej tak myślę. Nic nowego się o Franku nie dowiedziałem, a Chelsea się jakoś za bardzo nie interesuję. Czasami trochę przeciągałeś klipy, z tego powodu można się było przy tym filmiku nudzić. Jednak mimo tego były momenty, gdzie fajnie się ją oglądało, np. pierwsze bramki Lampsa w Chelsea. Doceniam pomysł i myślę że z czasem będzie to coraz lepiej wyglądało.

16 paź 2012, o 19:59

Pochwały: 1
dziwią mnie wcześniejsze opinie, bo według mnie zrobiłeś coś unikalnego i oryginalnego, może rzeczywiście trochę za dużo tych animacji było ale to dowodem że nabyłeś nieprawdopodobnych umiejętności w tworzeniu animacji i montażu, kompilacja była przyjemna dla oka, mimo jakości klipów w niektórych momentach (wiadomo że stare dzieje to nie było możliwości by to uległo zmianie).
Jestem mile zaskoczony formą wykonania i masz moją przychylność :)

18 paź 2012, o 20:48
Zobacz profil WWW

ScoTTy - Frank Lampard - Birth of a Legend

Jestem mile zaskoczony jako debiutant wykonałeś kawał dobrej roboty.Świetnie przedstawiłeś sylwetke Lamparda pokazałeś sytuacje z jego życia co wyszło naprawdę bardzo dobrze.
Zaskoczyły mnie też te animacje - wyglada to bardzo dobrze no moze czasami były za długie ale nie jest źle :).Muzykę wybrałeś dobrą co nadało taki fajny klimacik pracy klipy dobrze przyciete i dobrze posklejane .Miło spędziłem czas ogladając ten filmik.Myślę że jeśli jeszcze troche popracujesz to możesz być bardzo dobrym kompilatorem.Powodzenia

19 paź 2012, o 17:17

Pochwały: 2
Jak wspomnieli poprzednicy - trudna do oceny kompilacja. Przez te 6 i pół minuty trochę sie wynudziłem, za mało bramek, zagrań, a za dużo opowiadania. Początek z LM standardowy, ale po cholerę w tle hiszpański(tak się domyślam) język? Przecież tutaj się prosiło wkleić Tyler'a ze Sky. Później część z Frankiem Sr imo najlepsza. Miałeś pomysł, i od początku to widać, i to doceniam. Później niestety dziwne, nic nie wnoszące wstawki(prawie wszystkie takie były). Szczerze napisawszy - po tym wstępie z WHU, myślałem że część z Chelsea zrobisz taką sentymentalną, wykorzystując jakąś pioseneczkę z rodzaju alternatywnego rocka. Dalej jednak ciągnąłeś ten podniosły klimat, co raczej mi się nie podobało. Te wstawki z gazetami w tle, i klipami lecącymi takie sobie. Przekombinowałeś trochę. Liczyłem na jakieś schludne video, a tutaj trochę chaosu się wdarło. Jak na pierwszą pracę jaką oglądam twojej roboty, i tak jest nieźle. Technicznie ogarniasz trochę, wiesz co i jak. Napisy też niezłe. Szkoda tego chaosu, po jednak po pierwszych 2 minutach myslałem, że masz pomysł i uraczysz Nas czymś naprawdę ekstra. Trochę sie rozaczarowałem, ale jak na świąteczny zrobisz dynamiczniejszą pracę, z odpowiednią synchrozniacją to może być ciekawie ;) Powodzenia

21 paź 2012, o 19:15

Pochwały: 6
Tematem strasznie zachęciłeś mnie do oglądania tej kompilacji. Pomyślałem sobie, hmm kibic Chelsea który świetnie operuję animacjami zrobi naprawdę ciekawą pracę. I powiem ci szczerze, że się zawiodłem. Animacje robisz bardzo profesjonalnie, ale już sam montaż poszczególnych klipów wypadł blado. Ciężko jest ocenić Twoją pracę. Są momenty dobre i są momenty po prostu słabe. Szkoda, że nie dałeś więcej bramek, akcji czy coś :) Lamps słynie przecież z tego, że strzela sporo bramek i jest bardzo aktywny. A klipów na pewno jest o nim sporo, mogłes się bardziej postarać. Kolorki i inne elementy są takie sobie. Musisz nad tym popracować. Muzyka według mnie na plus. Ogólnie praca jest strasznie dziwna, ale mimo wszystko oryginalna. Mam nadzieje, że jeszcze pokażesz nam swoje umiejętności. Powodzenia mimo wszystko :)
Ciesze się, że wziąłeś udział !

21 paź 2012, o 19:33

Tu też, jak w niektórych pracach oceniam oglądając.

Napisy takie o. Trochę duże, trochę pod publiczkę. Później fajne ujęcia Lampsa, dobra jakość, fajne efekty. Ładnie to wygląda. Potem kolejny duży napis... O, fajne ujęcia z dawnych lat. Podobają mi się. Co do tych animacji. Jest to na pewno coś, czego do tej pory nie było ale, wybacz, nie czuję tego. Po prostu, nie podoba mi się takie mieszanie. Coś jakby mieszać ujęcia z piłki z FIFĄ 13. Ciągle animacje, bla, bla, bla. O, ujęcia ze stadionu WHU na plus. Jeszcze takich nie widziałem. Klipy z WHU, etc. spoko. Fajnie to się zgrywa z tymi nagłówkami gazet. Stadion Chelsea - standard. Ameryki tu nie odkryłem. Po jakimś czasie te statystyki/ujęcia z gazet zaczynają mnie irytować. Jest ich za dużo... Na pewno mocną stroną są komentarze i muzyka, które dobrze komponują ze sobą. Praca może nie powala, przynajmniej mnie, na kolana, ale jest na pewno dobra.

Powodzenia w konkursie i w przyszłości :)

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]

21 paź 2012, o 19:55
Zobacz profil WWW

Pochwały: 12
Jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich umiejętności. Widziałem Twoje inne filmy i chciałbym kiedyś umieć, tyle co Ty. Ciekawe, czy zapoczątkowałeś nowy trend, bo nigdy czegoś takiego na EG raczej nie było, a kto wie może za pare lat animacje będą coraz częściej w kompilacjach? Ale konkretnie co do tej pracy, to powiem szczerze, że miałeś duży potencjał nawet na zwycięstwo, ale spierdoliłeś to. Zjebałeś, chociaż po 3 minutach kompilacji myślałem, że mamy nowego zwycięzce. Napiszę najpierw o niedoróbkach, które rzucały się w oczy: różne formaty, czasem 16:9, czasem te z paskami; gdzieniegdzie jakieś niewycięte logo; jakość niektórych nowszych klipów też nie powalała. Fajnie, że znalazłeś stare klipy z WHU. Fajnie się na to patrzy. Widz na początku Twojego filmiku na pewno jest pod wrażeniem, bo ta kołyska, gazety itd robią wrażenie, ale po obejrzeniu filmu, myśli sobie: 'kurwa obejrzałem 6 minut kompilacji, a nawet nie wiem, czy było tam 10 goli Lampsa, czyli coś z czego on słynie, zajebiste rozegranie i strzał z dystansu'. Po pewnym czasie po tej sentymentalnej nutce, spodziewałem się bomby - napierdalania klipów, ale się zawiodłem. No cóż, jeśli zostaniesz tutaj z nami, to możesz w przyszłości sporo namieszać, ale pamiętaj, że dla nas ważna jest też treść. W tym wszystkim musi być więcej piłki nożnej, bo to jest chyba najważniejsze. Wszyscy kochamy football i oczekujemy, że ktoś przedstawi to w najlepszej, najpiękniejszej formie. Powodzenia!

21 paź 2012, o 22:17
Zobacz profil WWW

Nie wiem, gdzie i jak to robiłeś, ale wrażenie robi. Praca nie nadaje się w ogóle na konkurs, bo tutaj piłki za wiele nie ma, a to, co jest to zbyt wysokiego poziomu nie prezentujesz. Aczkolwiek, te wszystkie animacje - szok. Nie umiem ocenić tej pracy w sposob choćby zbliżony do innych, bo sie po prostu nie da. Na prawde brawo i fajnie, ze cos takiego umiesz, ale teraz sprobuj to jak najlepiej wykorzystac, bo tymi animacjami powinienes sie pobawic max minutke i wtedy walnac samego Franka w najlepszej okazalosci. W kazdym razie, brawa za odwage, brawa za nowatorstwo, tego jeszcze nie wiedzialem. W konkursie nic nie osiagniesz, ale pracuj dalej, udoskonalaj swoj talent i polacz to z kompilacjami, znajdz zloty srodek, a moze kiedys wyjdzie cos bardzo fajnego. Ja bede trzymal za Ciebie kciuki. ;)

21 paź 2012, o 22:37

Jesteś na tym forum jeszcze postacią anonimowa ale bardzo spodobał mi się temat Twojej pracy. O Franku nie powstała jeszcze ani jedna warta dłuższego zapamietania kompilacji. Jak osoby wyżej, mi także jest Cb cieżko ocenić. Brakowało dynamiki i te kolorki były troche mdłe. Ciekawie wyglądała ta Twoja animacji i jest z pewnością pewnym urozmaiceniem i nowością w tego typu konkursach ale do mnie nie przemawia. Szkoda tylko, że trwa ona przez wiekszość Twojej pracy. Powodzenia

21 paź 2012, o 23:44

Mnie się ta praca całkiem podobała, inna niż wszystkie i dzięki animacjom - bardzo nowatorska. Muzyka klimatyczna, pasowała jak najbardziej, ładnie prowadziłeś fabułę, kolorki wporzo, właściwie brakowało tutaj tylko klipów w bardzo dobrej jakości, jakość tych była wręcz mizerna. Sam robisz te wszystkie animacje ? Jeśli tak, w jakim programie ? :)

22 paź 2012, o 17:52
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ]