Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
REGULAMIN KONKURSU 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
EuroGoal Compilation Competition 2012



Tytułem wstępu

Czy nie marzyłeś, aby uznano Cię za najlepszego polskiego kompilatora? Czy nie chciałbyś zdobyć cennych nagród? W końcu masz okazję sprawdzić się na tle kilkudziesięciu innych compmakerów. Wraz z całą redakcją liczymy na Wasze przełamanie i oczekujemy, że frekwencja w konkursie pozytywnie nas zaskoczy. Namawiajcie kolegów, znajomych i innych kompilatorów do startu, aby jedyny taki w Polsce konkurs stał się rzeczywistym przeglądem polskiego kompilatorstwa. Niech EuroGoal ożywi się na dobre, a tworzenie niech znowu zacznie przynosić wielką frajdę!

REGULAMIN:

I. Opieka i nadzór nad turniejem:
slovik
- administrator serwisu
Madas – redaktor

II. Cel turnieju

Wracamy po dłuższej przerwie. Ostatnią edycję wygrał _Maestro10 i czas w końcu na zmianę tytułu nieoficjalnego Mistrza Polski. Mamy nadzieję, że w konkursie wystąpi wiele znanych nicków na tle których mogą sprawdzić się mniej kojarzeni kompilatorzy. Oprócz tego pozostaje frajda i walka o nagrody.

III. Wymagania co do prac

a) Temat pracy
Jak to ostatnio bywało – tak i tym razem temat pracy jest praktycznie zupełnie dowolny, byleby dotyczył naszej ukochanej dyscypliny – piłki nożnej. Takie rozwiązanie i da największą różnorodność prac, i urozmaici konkurs, i dostarczy najciekawsze filmiki widzom i pozwoli Wam rozwinąć skrzydła.

b) Długość pracy
Minimum – 3 min / Maximum – 15 min. Myślę, że jest to odpowiednia długość by prace były wystarczająco ambitne, a żeby nie zajmowały przy tym zbyt wiele miejsca i nie wprowadziły widza w stan uśpienia.

c) Rozmiary pracy
Maximum – 500 mb. To jest górna granica wielkości pojedynczej kompilacji.

d) Wrzucanie na serwery
Każda praca ma zostać wrzucona na co najmniej dwa serwery do ściągnięcia.
Każda praca ma zostać wrzucona na co najmniej jeden rekomendowany serwis do oglądania video.
Lista: YouTube.com, Vimeo.com , Dailymotion.com

e) Publikacja
Każda praca jest wykonywana specjalnie na nasz konkurs, więc przed jego rozpoczęciem nie może pojawić się nigdzie indziej w internecie. Na serwerach typu YouTube, film do 30 września musi zostać ustawiony jako prywatny.

f) Podpis pracy
Każda praca musi zawierać dwa napisy (język dowolny): specjalnie dla / special for EuroGoal Compilation Competition 2012 oraz podpis autora w postaci jego Nicku.
Oprócz tego każda z kompilacji musi zawierać na początku krótkie intro, które niebawem ukażą się na naszym forum w dziale dotyczącym konkursu.

g) Obrazki
Każdy kompilator startujący w konkursie winny jest dostarczyć nam screenshot ze swojej pracy wgrany na serwisy typu: imageshack.us itp.

h) Opis pracy
Uczestnicy zobowiązani są do dostarczenia mi:
- kilkuzdaniowego opisu swojej kompilacji
- danych technicznych zawierających: tytuł, autora, długość, rozmiar, program, muzykę oraz podziękowania etc.
- screenshotu i linków – o których wspomniałem powyżej

Wszelkie niedopatrzenia zaowocują dyskwalifikacją z turnieju.

IV. Terminy

a) Rekrutacja: 29 lipca - 14 października
Czas na wysyłania zgłoszeń do EuroGoal Compilation Competition 2012. Zgłoszenia wypisujemy w odpowiednim temacie na forum.

b) Montaż: 29 lipca – 14 października
Dajemy Wam ponad dwa miesiące na zmontowanie prac. W dzisiejszych czasach jest to spory okres, więc myślę, że pomimo miesiąca bujnych wakacji i miesiąca roku szkolnego zobaczymy wiele filmów. Proszę traktować termin jako ostateczny, gdyż nie będę odpowiadał na zapytania dotyczące przedłużenia terminu !

c) Oddawanie prac: 7 - 14 października
Prace należy wysłać mi prywatną wiadomością na forum naszego serwisu, gdzie znajdą się wszelkie dane, o których wspomniałem powyżej.

d) Rywalizacja prac: od 15 października
W zależności od ilości prac będziemy zmuszeni rozdzielić je na pewną ilość grup. Tam będą one ze sobą rywalizować najpierw w fazach grupowych, następnie drabinką play-off’ową. Na pewno jak zwykle nie zabraknie emocji, a głosować będą mogli użytkownicy naszego serwisu.

V. Nagrody

a) Sygnaturki i userbarki
Graficzne odznaczenia dla laureatów turnieju.

b) Nagrody rzeczowe lub pieniężne
Wciąż trwają negocjacje co do kolejnych nagród w konkursie. Na pewno jednak gwarantujemy Wam nagrody o puli 350 zł. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną i drobny upominek. Na pewno medaliści dostaną nagrody rzeczowe. Mamy nadzieję, że wynegocjujemy pewną ilość gadżetów dla naszych laureatów.

Nagrody wysyłamy tylko na teren Polski!

VI.Kontakt z organizatorami
gadu-gadu: 8836889 – Madas, 5727134 - slovik (pisać, zostawiając wiadomość o co chodzi, na ‘cze’ nie odpowiadamy!)
pw: prywatna wiadomość na forum EuroGoal.com.pl

_________________
Obrazek
Obrazek


29 lip 2012, o 22:02
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL