Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Swobodna dyskusja 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Macie swojego faworyta? Jak oceniacie poziom konkursu?

_________________
Obrazek
Obrazek


18 paź 2012, o 20:56
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:04
Posty: 159
Lokalizacja: Brzeziny
Pochwały: 1
Faworyta mam, nie zdradzę na razie, dużo miłych zaskoczeń to tak mogę ocenić poziom konkursu :)ogółem pozytywnie

_________________
Obrazek
♦Kanał YouTube !
♦Facebook !
♦Gunners.com.pl & ArsenalPoland.com !
♦psgFC.pl !
♦Dział na forum EuroGoal


18 paź 2012, o 21:16
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
@Kiju
Cytuj:
Zacznę od tego, że nie jestem największym zwolennikiem Twoich kompilek.

Tyle już tych osób, że możecie spokojnie zakładać fanklub :D


Cytuj:
No i zdecydowaną większość miałem już u siebie, a pracę robiłem kupę czasu temu, co nie może działać na plus. Nie chodzi mi oczywiście o źródło, czyli głównie 'I signori del calcio'(?), w każdym razie coś takiego, ale o świeżośc klipów.

Masz rację, zdecydowana większość to I signori del calcio, bo niczego innego w sieci nie znajdziesz. Można wycinać pojedyncze akcje z meczów, ale szanujmy się, Javier ma 39 lat, materiałów sprzed 10 lat to ja już nie znajdę. Bardzo długo szukałem czegokolwiek spoza tego materiału, stąd różne okrzyki komentatorów(wbrew pozorom, do jego bramek fajnych nie było za wiele, sam Scarpini zawsze drze się niemalże identycznie, więc musiałem szukać innych komentatorów), trochę nowszych wstawek i te były często w HD. Co umiałem, to znalazłem.


Cytuj:
Ale do gadania, że to ona Ci przypasowała pod tytuł, a nie w oparciu o nią nazwałeś swoje dzieło, jestem daleki.

ale co, że jak tak pisałem ? :PW opisie na YT napisałem wyraźnie, że to właśnie ONA mnie zainspirowała w ogóle do zrobienia filmiku :)


Cytuj:
Nie widać bramki w 0:54', to dalej ta z Romą? Jeżeli tak, to czemu w kamerze tv? Po co taka zmiana?

Dla dynamiki, nie miałem innego ujęcia, które bym mógł odpowiednio przyspieszyć. Trochę lipa, że kamera tv, ale substytutu nie było, a musiało być dużo, dużo szybciej.

Cytuj:
swoją drogą, dlaczego rodzieliłeś akcje i bramkę? Rajd pojawia się koło 2:53'

A nawet nie jestem pewien czy to ten sam gol, ale jeśli tak, to po prostu nie miałem jak wlepić tamtego rajdu, żeby się dobrze komponowało z resztą, więc był wrzucony później. A to wszystko musi być tak obok siebie w kompilacji, w której nie ma chronologii? ;)To taki bardziej ogólny hołd dla Zanettiego niż podsumowanie całej kariery.

Cytuj:
podobnie jak przy akcji z Milanem przy napisie'39 years old'.

Tu mi Slovik o tym też pisał, ale wrzuciłem tam ten efekt, bo bez niego było naprawdę bardzo, bardzo sztywno i sucho. Jeśli wrzuciłem już te ujęcie z głównej kamery przy tak dynamicznej części, to cośtam musiało się dziać na ekranie, poza biegnącym Javierem i tak zdecydowałem sobie na ten efekt :P

Cytuj:
Swoją drogą, czemu nie podkreśliłeś jakoś ilosci jego występów dla Interu?

Było dużo wstawek z jego opaską i 600 występami. Chciałem coś wrzucić, bo ostatnio już zrobił 800 meczów w barwach Interu, ale żadnych klipów z meczu LE związanych z tym nie znalazłem, niestety. Z drugiej strony, chciałem jeszcze napisać tam jak dostawał czerwień, że była to jego pierwsza i jedyna czerwona kartka w Serie A, dużo tych rekordów a mało miejsca w kompilacji. Tak jak mówilem - bardziej hołd niż podsumowanie kariery.


Cytuj:
Kończąc, praca niezła, mi się dziwnie ją ogladało znając praktycznie wszystkie materiały, brakowało trochę uaktualnienia.

Dzięki za komentarz, starałem się jak mogłem :)

_________________
Obrazek


19 paź 2012, o 00:57
Zobacz profil

Dołączył(a): 22 maja 2012, o 21:08
Posty: 24
Co do nuty to wybacz, zwracam honor, kierowałem się opiniami innych osob, bo widziałem jak pisali, że 'słowa pasowały do zamierzeń' etc.

A o występy, chodziło mi właśnie o większą ilość aniżeli te 600.

Powodzenia w konkursie, praca i tak zajdzie daleko. :)

_________________
Obrazek


19 paź 2012, o 09:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
slovik napisał(a):
Macie swojego faworyta? Jak oceniacie poziom konkursu?


Mam faworyta ale ze względu na to że czeka nas faza pucharowa nie zdradzę na razie który to. Poziom konkursu oceniam na dobry chociaż spodziewałem się jeszcze większego (ale spokojnie to dopiero pierwszy konkurs na nowym EG). Jedna z grup zdecydowanie mocniejsza od drugiej ale która także nie zdradzę ze względu na to że czeka nas faza play off.

Duże różnice są w głosowaniu, szczególnie w grupie A. Jestem ciekawy kolejnych głosów, każdy tutaj ma inne doświadczenie i wiedzę na temat kompilacji jak i styl oceniania i gusta się różnią. Ogólnie uważam jednak że końcowe wyniki powinny być sprawiedliwe i jak najbardziej obiektywne mimo że decydować może na prawdę nie wielka różnica punktowa.

_________________
Obrazek


19 paź 2012, o 14:14
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
Odin odpisuj może w poście ze swoją pracą co ? Jeśli masz zamiar odpisywać na każdą recenzje. Będzie chyba lepiej, jeśli pod swoją pracą to wszystko będzie.

_________________


19 paź 2012, o 15:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
A po co robić tam burdel ? Niech będą tam tylko oceny, a krótkie dyskusje tutaj. Wiele tego nie ma, a tam byłby bajzel.

_________________
Obrazek


19 paź 2012, o 21:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Mamy już półfinały. Wg mnie została najlepsza 4. Każdy głos może być na wagę złota. Jeśli macie swoich faworytów, nie traćcie czasu i głosujcie.

_________________
Obrazek
Obrazek


26 paź 2012, o 08:28
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
zero godności, przegram do zera !

_________________
Obrazek


26 paź 2012, o 21:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Jesteśmy już na mecie. 1 miejsce wydaje się być przesądzone, ale różne rzeczy na tym świecie się dzieją, więc nic będę stwierdzał. Ciekawiej na pewno jest w Małym Finale, tam do samego końca będzie wszystko możliwe. Na ten moment Nene o 1 głos wygrywa z Odinem.
Jeszcze po turnieju napiszę oficjalnego, podsumowującego posta. Nagród chyba nigdzie nie podałem, ale finaliści dostaną gotówkę i koszulki. Miejsce 3 i 4 to będzie jakiś upominek rzeczowy. Dalsze miejsca miały nie być objęte nagrodami, ale bardzo możliwe, że jakaś pamiątka (kubek czy coś takiego) będzie wysłany. Póki co większość hajsu wykładamy sami, więc niezwykle atrakcyjnych nagród nie ma. :)


Pochwały przyznane za posta: 3

_________________
Obrazek
Obrazek


3 lis 2012, o 12:17
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL