Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Blake "Monster Jam" Griffin 
Autor Wiadomość

Pochwały: 2
Blake "Monster Jam" Griffin

Obrazek

Oglądaj - Youtube

4 wrz 2012, o 18:17

Świetny filmik. Te pierdoły faktycznie robią wrażenie, szczególnie na klipach znad miasta. Na ujęciach już z parkietu też robiły wrażenie. Muzyka w miarę ok. Czasami mogłeś ewentualnie podkręcić tempo zmiany klipów, gdy wchodziło to najmocniejsze uderzenie. Momentami też zaczynały mnie nudzić wciąż te same zagrania, ale to tylko taka mała uwaga. Ogólnie kompilacja ok, widać, że nauczyłeś się pracy z tymi efektami, na razie wychodzi to dobrze. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się jeszcze tak dość długiej pracy przed EGCC. A ta praca, którą się inspirowałeś też jest zarypista. Uwielbiałem patrzeć na Rickyego grającego w Barcy...

4 wrz 2012, o 20:40

Mega mega mega :D może czasem było można odnieść wrażenie, że za dużo najebałeś tych efektów, ale film świetny, graty :) co to za kawałek w tle ?

4 wrz 2012, o 20:46

Pochwały: 5
Włączyłem, filmik nie o piłce i wyłączyłem. Z tego co zauważyłem po pierwszych kilku sekundach. Twój standardowy zapychacz czasu na początek, czyli widok miasta. Jesteś pod tym względem monotonny. Dwa, to muzyka. Słaba i oklepana. Tyle. Jak to mówią - za długie, nie oglądam.

Pozdro. Jak zrobisz na ten konkursik coś związanego z Barcą, to też nie będę oglądał. Pa.

4 wrz 2012, o 21:23

Forthee - to hymn KSW ;)

Damianku dodaję ujęcia miast itp. ponieważ lubię jak kompilacja ma jakiś skład i ład (od czegoś się zaczyna i na czymś się kończy), doszedłem do wniosku, że nawet jeżeli muzyka jest oklepana to i tak ludzie chcą jej słuchać, a narzekać będą tylko Ci co po prostu siedzą w kompilacjach. Praktycznie jako jedyny podejmowałem się ciężkich tematów, więc teraz pora to urozmaicić i polecieć trochę mejstrimem

5 wrz 2012, o 13:28

Bardzo dobra kompilacja. Przyjemność z oglądania wzorowa :P Najbardziej podobał mi się patent ze zgraniem talerza perkusyjnego z wsadami, zakładam, że głównie dlatego do tego kawałka zrobiłeś coś o koszu. Wybór materiałów dobry, choć chciałbym zobaczyć więcej jego bloków, bo tu było mało i niewyraźnie. Taka nawet efektowna, ale mało treściwa ta kompila, bo głównie opiera się na wykończeniach akcji, pewnie to głównie miało na tym polegać, ale chciałbym również zobaczyć nieco akcji, które pokazałyby lepiej przekrój jego gry na przestrzeni choćby jednego sezonu. Na pewno zobaczyłem świetne synchro, ujednolicone klipy, dobre kolorki i bardzo dobre napisy.

3 kwi 2013, o 19:01
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]