Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Nene - Le Prince 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 116
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 2
Kompilacja wykonana na pojedynek z Madasem.

Nene - Le Prince

Obrazek

Oglądaj - Youtube

_________________

Kanał na YouTube


6 sie 2012, o 22:27
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:04
Posty: 159
Lokalizacja: Brzeziny
Pochwały: 1
Miło się ogląda, ale muzyka taka kijowa, wiadomo liga francuska, ale Nene już francuzem nie jest ;p.
Dobre klipy, w fajnej jakości, temat unikalny bo mało jest o nim prac, i ta nuta kończy się w takim nietypowym momencie .

_________________
Obrazek
♦Kanał YouTube !
♦Facebook !
♦Gunners.com.pl & ArsenalPoland.com !
♦psgFC.pl !
♦Dział na forum EuroGoal


7 sie 2012, o 00:09
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 116
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 2
uwierz, że to najlepszy moment do ucięcia muzyki :/

_________________

Kanał na YouTube


7 sie 2012, o 00:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
Nene - Le Prince

Efekty użyte to na prawdę coś pięknego, muzyka także bardzo dobrze się komponowała pod kompilacje chociaż odniosłem wrażenie że tempo klipów mogło być ciut szybsze. Nie jestem fanem krótkich kompilacji bo moim zdaniem nie da rady w tak krótkim czasie przedstawić piłkarza. Brak mocnej końcówki i jeszcze raz szybszego tempa jak na tak krótką pracę pozostawia obojętne odczucie u mnie na te video. Nie tylko same efekty składają się na świetną kompilacje, trochę bez większego pomysłu i historii ale może nie jestem obiektywny bo nie lubię krótkich kompilacji chyba że chodzi o promo. Ja jednak sam bym chciał umieć zrobić coś takiego i jestem pod wrażeniem twoich umiejętności chodź mimo to uważam że nie wykorzystałeś w pełni swojego potencjału.

_________________
Obrazek


7 sie 2012, o 14:58
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 690
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Jestem zdania, że kompilacja bardzo dobra. Muzyka sama w sobie to nie moje gusta, ale była na tyle dynamiczna, że pasowała do takiej zlepy. Szybka kompilacja, dobre wstawki, ładnie synchronizowane, szczególnie pierwsza część kompilacji robi wrażenie, świetnie to się ogląda. Sporo materiałów, bardzo ładne ujęcia, nie zarzuciłbyś tymi strojami PSG? Najmocniejszą stroną tej kompilacji jest montaż i tempo. Trochę kojarzy mi się to z kompilacjami Runnera, gdzie pełno było tych świecidełek, które zawsze dobrze pasowały. Lubię takie kompilacje - krótkie, szybkie, z efektami, wszystko świetne zgrane. Oglądam ją od paru dni i na pewno zapamiętam na długo. Może dla niektórych to nic wielkiego, ale na mnie wywarło niemałe wrażenie.

_________________
Obrazek
Obrazek


13 sie 2012, o 13:17
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:23
Posty: 128
Lokalizacja: Janów Lubelski
Od dawna nie lubię rapu w kompilacjach. Odrzuca mnie, chociaż w mniejszym stopniu niż techno.
Fajne klipy na początku z filmu Nike o strojach PSG. No, a potem oczywiście ujęcia miasta, kibiców. Od razu wiedziałbym, że to Twoja praca, nawet gdyby nie była podpisana .
Dobre, skromne napisy, lubię takie.
15 sek, dafuq? Marseille, Marseille? Rodowici paryżanie by Cię za to powiesili za jaja pewnie.
Później fajne efekty, pasują do bitu.
Klip z ochraniaczami nie podobał mi się, jest zbędny i trwa zbyt długo.
Jakość klipów dobra. W sumie PSG to teraz najbardziej medialny klub we Francji, a Nene jeden z lepszych zawodników jacy tam są. (Nie liczę transferów z lata 2012).

Pracka podobała mi się. Efekciarska z dobrą synchronizacją.

Je t'aime.

_________________
GG://3444214
'Bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę.'

[img]http://img340.imageshack.us/img340/2500/nanik.png[/img]


13 sie 2012, o 22:20
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 28 lip 2012, o 12:51
Posty: 2
I loved this work from you Nene. Nice compilation full of nice and original effects. The bright colours were good, but I thought the synchronization could've been better performed. Besides that, it's a great work. Loved it.


14 sie 2012, o 14:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 maja 2012, o 19:25
Posty: 192
Pochwały: 2
Kompilacja jako jedna z niewielu Twoich ostatnich, znacząco przypadła mi do gustu. Świetne tempo, synchronizacja, no i te efekty... Świetnie to wyszło. Muzyka też całkiem ok, pasowała. Dobre napisy no i fajne tło do nich, czyli stroje PSG, ponoc z jakiejś tam reklamy. Podsumowując, jak najbardziej na plus.


16 sie 2012, o 13:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2012, o 00:13
Posty: 184
Pochwały: 7
Jest moc . Jakieś małe niedoróbki o których nawet nie chce mi się wspominać, ale jest moc. Tempo, synchronizacja, wszytsko ogląda się zajebiście przyjemnie. Kolorki mega. Muzyka spoko. Te niebeskie nakładeczki mnie jarają. Dużo fajnych klipów, pewnie z jakiś magazynów - jebie mnie to. Zajebiscie.

_________________
Obrazek


Ja w Barcelonie? Nie gram z dziewczynkami - Mario Balotelli


16 sie 2012, o 21:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 5 lip 2012, o 11:15
Posty: 49
Pochwały: 2
Świetna kompilacja, efekty wyglądają naprawdę genialnie, do tego odpowiednio dobrane klipy, brawo ! Co do muzyki. Mimo, że Nene Francuzem nie jest, to jednak oglądając ten film było można poczuć prawdziwy francuski klimat


20 sie 2012, o 15:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:25
Posty: 143
Lokalizacja: Chorzów
Pochwały: 3
Podoba mi się. Filmik krótki, ale po efekcie wykonanej pracy widać że trzeba było się trochę napracować, za co chwała że się przyłożyłeś. Nie wszystkie materiały były w dobrej jakości, ale fajnie wszystko zamaskowałeś i posklejałeś. Nie rzucało się to aż tak w oczy. Wszystkie migawki wyszły całkiem poprawnie. Wybór muzyki też przemyślany. Fajny filmik, oby więcej takich.

_________________
*=> Spis wszystkich filmików
*=> Kanał YouTube
*=> Waldemar Fornalik 'WALDEK KING' - zwycięska praca EGCC 2012


21 sie 2012, o 20:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL