Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
WIELKI FINAŁ EGCC2013 !! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
W końcu nadeszło otwarcie, a zarazem zamknięcie (nie)oczekiwanego konkursu EGCC2013! W finale/pierwszej rundzie zmierzą się Kopeć wraz z MNXHD. Kto wygra ? Kto nałoży na głowę koronę króla polskich kompilacji ? Nastolatki piszczą i sikają po majtkach, fanatycy piłki nożnej nie śpią po nocach - to już od dziś!

Czas rywalizacji: do 20:00 dnia 30.12.13r

a) Luis Suarez "Genius with a flash of madness" by Kopec
Obrazek


download:
http://hugefiles.net/8hmoki0m0dxp
http://www.mediafire.com/download/3ku1swjbo4ah7a7/Luis%20Suarez%20by%20Kopec(2).wmv

czas 2:11
waga:130mb

w kompilacji przestawiłem wam poczynania Suarez za czasów gry w Liverpoolu, wiele dziwacznych wybryków z nim w roli głownej oraz oczywiście jego bramek


b) MNXHD - Neymar 2013/14 - Skills, Goals, Passes

Serwery :



• http://www.speedyshare.com/P2jDv/Neymar-13-14-Great.mp4
• https://www.mediafire.com/?as7svrx8uf82xvj

Długość filmu - 2:29
Rozmiar - 239MB
Muzyka - Imagine Dragons - Amsterdam
Rozdzielczość - 1080p (1920x1080) 30fps

Zrobienie tego filmu zajęło mi ok. 1 tydzień. Starałem się podłożyć idealnie utwór
muzyczny pod comp. Myślę, że mi się to udało. Z porównaniem do starszych moich filmów,
zacząłem dbać o jakość. Poprawiłem kontrast i wniosłem poprawki kolorystyczne (MBL)
Użyłem lekkich nakładek niebieskich, praktycznie niezauważalnych. Robiąc film, próbowałem
jak najlepiej przekazać emocje dla widza (odbiorcy) toteż użyłem przy niektórych bramkach
komentarzy.




Zapraszam do ocen i rywalizacji! Głosujemy poprzez podanie kandydata, który powinien wygrać.

_________________
Obrazek


24 gru 2013, o 20:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2012, o 00:13
Posty: 184
Pochwały: 7
1. Kopeć - wynika z kompialcji, ze Suarez to świr. Nie wiedziałem. Montaż na Twoim poziomie, szybkie zmiany kamer, tam gdzie trzeba synchro, fajnie to wszystko latało z przyjemną muzyczką. Trochę mi ta praca przypomina dawne kompilacje seanna. No i jest frajda z oglądania, bo obejrzałem to ze 4 razy z własnej woli.

2. MNXHD - kompilacja jest naprawdę bardzo dobrze zmontowana - bardzo schludnie, nie ma żadnych błędów, gdzieniegdzie synchro, klipy wysokiej jakości. Mocna praca, ale nie odczułem takiej frajdy z oglądania jak w Kopecia. Średnio też podobała mi się muzyka.


Ogółem szkoda, że ten konkurs tak wygląda, nawet w poprzednim roku, gdzie wszyscy myśleli, że gówno wyjdzie, dużo ludzi się zmobilizowało i wyszedł mocny konkurs z wieloma pracami.
Szkoda, że nikt mnie nie poinformował o konkursie, bo na pewno oddałbym pracę, a dodatkowo pewnie pilnował by tacy ludzie jak m.in. madas, odin, nene, esio i wielu innych oddało.

_________________
Obrazek


Ja w Barcelonie? Nie gram z dziewczynkami - Mario Balotelli


25 gru 2013, o 18:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:01
Posty: 275
Lokalizacja: Kamienna Góra
Pochwały: 4
1. Luis Suarez "Genius with a flash of madness" by Kopec

Lajtowa praca pokazująca tą najciekawszą bo szaloną stronę Suareza lecz nie tylko i to mi się podoba bo wszystko jest dobrze zbilansowane. Bez troska nuta pasująca do obrazu i pomysłu. Ładnie rozpoczęte i ładnie zakończone.

2. MNXHD - Neymar 2013/14 - Skills, Goals, Passes

Bardzo poprawnie zrobione lecz mało porywające ze względu na dobór muzyki. Pomysł prostszy niż w pracy Kopcia wykonanie także mniej zapadające w pamięć.

_________________
Obrazek


27 gru 2013, o 14:29
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 690
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
Konkurs chujowy, ale chociaż poziom wysoki :P

Kopeć, byłeś zawsze mistrzem krótkich filmików, zawsze należałeś do faworytów Świątecznego Konkursu - i tym razem gwarantowało nam to dobry klip. Zebrałeś fajne akcje, ujęcia. Nie musieliśmy oglądać milion razu twarzy Suareza, czy jego koszulki, co niestety często zdarza się w tego typu kompilacjach. Były też śmieszne momenty dopasowane do muzyki, np. jak sobie tańczy za murem. Dobre tempo, synchronizacja też przednia. Nie można było się nudzić.

Teraz druga praca. Muszę napisać, że jest to na pewno dobry klip. Nie wiem jak z dostępnością materiałów o Neymarze, ale bardzo dużo ujęć w HD. Sporo takich 'powolnych' klipów, ale na szczęście szybko je zmieniałeś, czyli nie zamuliłeś. Jesteś nową postacią w świecie kompilacji, na pewno z dużym potencjałem. Jednak w samym filmiku zabrakło mi elementu zaskoczenia. Może to przez muzykę, nie była jakaś ślimaczana, ale potem troszeczkę wydawało się to monotonne. Może gdyby było więcej komentarzy i dźwięków widowni lepiej by się to oglądało. Nie mniej dopracowana praca, przyjemna.

Od jakiegoś półtora roku niezbyt sumiennie oglądałem europejską piłkę i te 2 prace choć troszkę pozwoliły mi nadrobić zaległości. Dzięki panowie za start, bo było co robić wżerając świąteczne przysmaki. Mój głos idzie na Kopcia. Wg mnie prace na podobnym, dobrym poziomie technicznym, jednak bardziej wciągająca ( pewnie dzięki muzyce ) okazała się mi praca byłego Polonisty. :faja:

_________________
Obrazek
Obrazek


30 gru 2013, o 11:48
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2012, o 00:01
Posty: 42
Pochwały: 7
Kopeć-jako fan Liverpoolu dobrze wiem ile można wycisnąć z Suareza, szczególnie w tym sezonie. Pewnie też przez to czuję niedosyt. Suarez to nie tylko bramki i znane wszystkim wybryki, ale też akcje w których jednym dotknięciem piłki zakłada siatkę 5 zawodnikom. Tego mi trochę brakowało. Czułem się trochę znudzony przy tej pracy, przez to że wszystkie te ujęcia widziałem już tyle razy, że znam je na pamięć. Praca dobrze sklejona, dopasowana do muzyki, jednak wiem że można było wycisnąć z tego więcej.
MNXHD-nie widziałem wcześniej żadnej Twojej pracy, dlatego gdy tylko zobaczyłem tytuł, spodziewałem się najgorszego. Nie lubię nazywania kompilacji "skills, goal, passes, actions HD". Najczęściej robią tak wszyscy, którzy chcą sobie nabić oglądalności na swoim kanale, a ich kompilacje nie różnią się niczym z wyjątkiem nazwy, od wszystkich początkujących, którzy dopiero co zaczynają swoją pracę z WMM. Jednak zaskoczyłeś mnie. Praca podobna do rywala, dobrze sklejona. Nie oglądałem za dużo Neymara w tym sezonie, pewnie dlatego, że nie lubię hiszpańskiej, dlatego fajnie było sobie zobaczyć co on tam wyrabia. I chyba przez to, że za każdym razem jak miał piłkę przy nodze nie wiedziałem co się stanie, ta praca była dla mnie ciekawsza i z większą chęcią obejrzałem ją po raz drugi.
Swój głos oddaje na MNXHD.
Edit: Kopeć - tak o napisałem po prostu, pierwsza cyfra mi do głowy wpadła, wyolbrzymiłem troszkę, wybacz. Chodziło mi oczywiście o typowe wcześniej już wspomniane "skillsy".


Ostatnio edytowano 31 gru 2013, o 00:39 przez lfcfan, łącznie edytowano 1 raz



30 gru 2013, o 13:18
Zobacz profil

Dołączył(a): 21 maja 2012, o 10:17
Posty: 12
Kopeć

Bardzo przyjemna kompilacja, miała wiele fajnych momentów, które sprawiają, że chce się obejrzeć cały filmik raz jeszcze. Muzyka może nie jest czymś czego słuchałbym codziennie, ale tutaj spełnia swoje zadanie bardzo fajnie i zaskakująco wpasowuje się w kompilacje i nadaje świetnego klimatu. Co więcej pisać ? Jakość klipów ujednolicona, bardzo dobra synchronizacja, tematyka ciekawa, selekcja materiału idealna. Bardzo mi się podobało. Piąteczka ;P

MXN

Głównym mankamentem, ale w sumie tylko jednym z dwóch w Twoim filmiku stała się muzyka. Dla mnie jest zbyt nijaka. Nie cierpię takiego stylu muzyki, tym bardziej nie pasował mi on do bohatera kompilacji. Drugim minusem jest brak synchronizacji, może nie kompletny, bo jakieś momenty są, ale mało tego, chciałoby się widzieć w tym więcej konsekwencji. Oprócz tego schludny klip, co teraz nie jest pewnie już żadnym powodem do dumy (sorry, zatrzymałem się w kompilacjach na roku 2008). Klipy: bardzo dobra, ujednolicona jakość, średnia selekcja i umiejscowienie (głównie chodzi mi tu o następujące po sobie 3 bramki z celtikiem). Niemniej przyjemność z oglądania pozostaje spora, życzę sukcesów w tej prężnie rozwijającej się dziedzinie jaką są kompilacje piłkarskie.

Głos na KOPCIA

PS. To chyba najwyższy poziom w historii konkursów na EG, więc tym bardziej gratuluję obu panom. Pozdrawiam ;)


30 gru 2013, o 20:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2012, o 22:40
Posty: 68
Pochwały: 1
lfcfan napisał(a):
znane wszystkim wybryki, ale też akcje w których jednym dotknięciem piłki zakłada siatkę 5 zawodnikom. Tego mi trochę brakowało.

pokaz mi taka akcje w jego wykonaniu to Ci zrobie kompilacje 5-godzinna o historii Liverpoolu :) haha.. strzela bramki ale nie robmy z niego Boga..

ale i tak dzieki ze jako jeden z nielicznych chciales ocenic nasze prace! :)

dziekuje tez innym za oceny :)

_________________
Obrazek


30 gru 2013, o 22:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
Kopec napisał(a):
strzela bramki ale nie robmy z niego Boga..


Ale on jest Bogiem :D W EPL rzecz jasna.


Co do prac.

Kopeć - Praca średnio mi się podobała. Liczyłem, że pociągniesz początek z tą agresywniejszą muzą i taki wygląd będzie miał ten filmik, trochę się zawiodłem. Jakość, też mogłaby być lepsza. Pewnie mało czasu miałeś na ogarnięcie materiałów, w pełni to rozumiem. Ale EPL to EPL, jednak jakość niektórych klipów pozostawiała wiele do życzenia. Ogólnie praca na plus, montaż w Twoim dawnym starym stylu. Szybkie zmiany kamer, fajnie dobrane ujęcia. Ale tak jak już wspomniałem, wolałbym oglądać ten filmik w ciemniejszych barwach z mroczniejszą muzą. Jakoś nie pasuje mi taki rock do Suareza. Tak czy siak praca na pewno może się podobać.

Wiktor - Tak jak już Ci pisałem, bardzo pozytywna praca, bardzo mi się podoba. Postawiłeś na jakość, na świetną kolorystykę. To sobie cenię. Uwielbiam tego typu prace, kiedyś miałem taką samą frajdę z oglądania kompilacji o Amaurim by Mateo. Zajebista piosenka, dobre zmiany kamer. Idę o zakład, że miałeś frajdę z robienia tego filmiku. Na wielki plus jak dla mnie, wycinanie samemu ujęć. Brawo. Oby więcej takich osób. Świetny filmik. A, że jestem wielkim fanem Neymara do filmiku wracam praktycznie codziennie. Jeszcze raz brawo!


Zdecydowanie wygrywa dla mnie, MNXHD.

_________________


31 gru 2013, o 00:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2012, o 22:40
Posty: 68
Pochwały: 1
Madas napisał(a):
Ale EPL to EPL, jednak jakość niektórych klipów pozostawiała wiele do życzenia.


w ktorym momencie?

_________________
Obrazek


31 gru 2013, o 02:01
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:22
Posty: 75
Praca o Suarezie nieźle się zapowiadała tymi wycinkami z różnych wywiadów, gazet, wiadomości, ale potem tak jak napisał Madas, zabrakło mi ostrzejszej muzyki - przy tej co dałeś wyszła z tego taka przyjemna zlepka jego występów w Liverpoolu, a nie historia, którą w jakiś sposób chciałeś (chyba) przedstawić.

Co do pracy o Neymarze to pierwsze co mi się rzuca w oczy to zajebista jakość klipów. Jako że jestem kibicem Barcelony to trochę kompilacji z Brazylijczykiem w tym sezonie oglądałem i w żadnej nie widziałem takich dobrych ujęć. Montaż też bardzo fajnie Ci wyszedł - dobre zmiany kamer, fajne kolorki, ale jak dla mnie muzyka nietrafiona, nie pasuje do niego. Na pewno do tej pracy jeszcze nie raz zajrzę :D

Swój głos oddaje na MNXHD


31 gru 2013, o 12:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
Kopec napisał(a):
w ktorym momencie?



Praktycznie cały filmik jest dla mnie w śrdeniej jakości. Wszystkie bramki. Teraz wszystko lata w HD, zwłaszcza w EPL.

_________________


31 gru 2013, o 13:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2012, o 22:40
Posty: 68
Pochwały: 1
PaweŁek napisał(a):
ale potem tak jak a nie historia, którą w jakiś sposób chciałeś (chyba)

Za to kolega o Neymarze zrobil film z historia? :) zreszta jak w 2:30 mam zrobic filmik z historia?

PaweŁek napisał(a):
Praca o Suarezie nieźle się zapowiadała tymi wycinkami z różnych wywiadów, gazet, wiadomości

z tego co widze to umiescilem tam czołowki gazet.. wywiadu z Suarezem tez nie zauwazylem.. jedynie studia telewizyjne i rozmowy ekspertów..

Madas napisał(a):
Praktycznie cały filmik jest dla mnie w śrdeniej jakości. Wszystkie bramki. Teraz wszystko lata w HD, zwłaszcza w EPL.

Nie pierdol.. kolega z finału zrobil prace z klipami z tego sezonu.Ja swoja kompilacje zrobilem na tyle dynamiczna ze materialy z tego sezonu by nie wystarczyly.. no chyba ze bym wjebal same slow motion jak w poczatku Twojej pracy o Chelsea na konkurs MKB gdzie (o ile dobrze pamieta) gdzie polowa pracy a tam raptem 5-6 ujec i napis Madas Presents..

z tego co napisalem oceniasz moja prace jako gorsza na podstawie jej jakosci? Ciekawe czy ja pobrales tak na marginesie..

Rece opadaja.. ja wlasnie usuwam wszystkie swoje materialy zeby mnie nie korcilo do powrotu na EG bo to co tu sie dzieje robi sie/jest zenujace.. Powodzenia w kompilatorskich karierach..!

_________________
Obrazek


31 gru 2013, o 17:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:52
Posty: 108
Pochwały: 1
Zwycięzcą konkursu wynikiem 4 do 3 głosów wygrał Kopeć! :) Fanfary, owacje na stojąco, zostawił wszystkich uczestników daleko w tyle! ;)

Cała reszta uczestników, znaczy się MNXHD, zajęła drugie miejsce, za co również należą się serdeczne gratulacje - to wciąż podium i w zasadzie drugie pierwsze miejsce! ;)

Ocenie Wam, Panowie, prace po nowym roku, ciągle byłem w pracy, wybaczcie :P

_________________
Obrazek


31 gru 2013, o 18:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 322
Pochwały: 6
Ale po chuj się spinasz Kopeć. Praca MXN mi się bardziej podoba i tyle. Lepszy temat, lepsza jakość, fajniejsza muzyka. Technicznie zrobiłeś lepszą pracę, masz zapewne większe doświadczenie. Ale szybkie zmiany kamer to nie tylko. Wychodzi na to, najlepsze prace to takie w której gówno widać bo wszystkie klipy latają jak popierdolone i nawet nie jestem w stanie zobaczyć co i jak. Tak zmieniałeś klipy, że bramki z United i City ledwo widać, które spowodowały jakość i chujowe mdłe kolorki. Nie rozumiem tej spiny, chciałeś oceny to ją masz.


Kod:
Za to kolega o Neymarze zrobil film z historia? :) zreszta jak w 2:30 mam zrobic filmik z historia?


No przecież, zrobiłeś wprowadzenie, a później się do tego nie odniosłeś, bez sensu. Ukazałeś na początku naturę Suareza, a później do miłego rocka wpierdolileś wszystko co o nim mialeś, co ci sie udało zgromadzić. Żadnego pomysłu na tę pracę nie miałeś.
Filmik o Neymarze nie ma historii, bo jej po prostu nie musi mieć.

Kod:
no chyba ze bym wjebal same slow motion jak w poczatku Twojej pracy o Chelsea na konkurs MKB gdzie (o ile dobrze pamieta) gdzie polowa pracy a tam raptem 5-6 ujec i napis Madas Presents..


Pokaż mi taki filmik, bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć u siebie na kanale...


Kod:
z tego co napisalem oceniasz moja prace jako gorsza na podstawie jej jakosci? Ciekawe czy ja pobrales tak na marginesie..


Na podstawie jakości, na podstawie frajdy z oglądania, tematu, muzyki, doboru klipu, wysiłku w zrobienie filmiku. MXN sam wycinał ze skrótów i meczów. Ty zapewne nie. Jego rpaca jest lepsza i tyle.

Kod:
Rece opadaja.. ja wlasnie usuwam wszystkie swoje materialy zeby mnie nie korcilo do powrotu na EG bo to co tu sie dzieje robi sie/jest zenujace.. Powodzenia w kompilatorskich karierach..!


Kompilacje jak widać to nie tylko EG, więc nie widzę związku.

_________________


31 gru 2013, o 19:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2012, o 22:40
Posty: 68
Pochwały: 1
Madas napisał(a):
Na podstawie jakości, na podstawie frajdy z oglądania, tematu, muzyki, doboru klipu, wysiłku w zrobienie filmiku. MXN sam wycinał ze skrótów i meczów. Ty zapewne nie. Jego rpaca jest lepsza i tyle.

hahaha.. Jak mozesz porownywac wysilek w zdobyciu materiałow? Neymar gra pol roku w Barcelonie wystarczylo pobrac jego 8-9 meczy? natomiast musialem pobierac niektore cale mecze sprzed 2-3 lat dla jednego zagrania np w meczu z wigan pod koniec pracy jak sie wpierdala.. plus moad jak robi symulke ze Stoke nie pierdol wiec ze zrobił napracowal sie bardziej niz ja.. Nie ma dokumentu o Suarezie gdzie wszystkie klipy o nim sa :)

z calym szacunkiem dla kolegi ale w jego pracy nie ma dzbla synchronizacji.. taka prace moglbym zrobic w 2 dni.. Nie napinam sie bo sa mega nagrody do wygrania pisze to wszystko bo oceniasz to:

a) nieobiektywnie
b) jestes mało elokwentny
c) piszesz glupoty bez sensownej arguemntacji
d) uwazasz sie za eksperta EPL
e) uwazasz ze dales mi cale materialy a ja uzylem zaledwie 4-5 klipow
f) ewentualnie chcesz mnie podkurwic
g) chcesz mu sie podlizac

* jakbys nie zauwazyl to i tak wasz glos chuja warty bo po terminie...

_________________
Obrazek


31 gru 2013, o 19:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL