Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
6. Nene - Neymar - Balada 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 22:13
Posty: 116
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 2
dzięki za oceny ;)

Tak jak pisałem, tempo może wydawać się za wolne. Jedynie czym mogę się usprawiedliwić to fakt, że Neymar ma strasznie długo trzyma piłkę przy nodze i ucięcie nawet sekundy sprawia, że tracimy jakiś zajebisty zwód, ruch itp.

_________________

Kanał na YouTube


26 paź 2012, o 10:36
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 maja 2012, o 20:59
Posty: 121
Pochwały: 4
Szokiem dla mnie jest ilość materiałów w takiej jakości z ligi brazylijskiej, ale zapewne to wszystko dzięki Neymarowi :PRównież zaszokowało mnie tempo tej kompilacji. Nie pamiętam kiedy ostatni raz coś tak bardzo zjebałeś w kompili :PTłumaczysz się ze zwody są za długie. Dzielisz klip ze skillem na parę partów i nakładasz je na siebie, wtedy nic nie tracisz, a zyskujesz tempo i miły dla oka efekt. Świetna sprawa z kolorkami i tymi 'szlaczkami' bo bokach. Widziałem wiele kompilacji z takim lub podobnym zabiegiem, ale zdecydowanie u Ciebie wyszło to najlepiej. Mogłeś również wyjebać piski tych nastolatek, a wrzucić coś np z karnawału w Rio, myślę że byłoby lepiej. Ktoś wcześniej napisał że jest mnóstwo takich prac na yt, ale jestem pewien że Twoja jest najlepsza mimo iż reszty nie oglądalem. Generalnie zjebałeś tym tempem, jak dla Ciebie to przestępstwo :PPozdro


26 paź 2012, o 17:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2012, o 00:13
Posty: 185
Pochwały: 7
Oczywiście technicznie kompilacja jest na bardzo wysokim poziomie - co jest u Ciebie normą. Świetne kolorki, schludny montaż. Praca wygląda na dopracowaną. Podobają mi się efekty, odbicia lustrzanego, które gdzieniegdzie dodałeś, szczególnie w jednym miejscu mi zapadło w pamięć, jak odbicie dałeś na dole i wyglądało to tak, jakby machał nogami na wodzie. Nie no praca do bólu profesjonalna, ale nie dla mnie. Neymara nie lubię, pewnie jego fani mają wielką radochę podczas oglądania tej pracy, a ja nie odczuwam nic. A wręcz zastanawiam się - za ile to się skończy? To by było fajne na konkursie na minutowe kompilacje. Obejrzałbym se jednominutową zlepkę jego zagrań w takim stylu i cześć, a tutaj zaczynam się potwornie męczyć po 2 minucie, spoglądam na oś czasu, a tam dowiaduję się, że przede mną jeszcze 2 minuty. To oczywiście jest moje subiektywne spojrzenie na tę kompilację, bo jest wykonana naprawdę świetnie, pełno klipów, za co trzeba Cię potwornie pochwalić, ale jednak ten Neymar i ta - pasująca do niego, ale wywołująca odruch wymiotny u mnie, piosenka. Pieprzę, pieprzę, szukam dziury w całym, bo wiadomo, że jakby ten gracz urodził się w Italii to naglę zacząłbym się jarać. Powiedz mi, ten gol w obrazkach, to Ty zrobiłeś to sam, czy wyciąłeś skądś, bo naprawdę świetnie to wygląda. Te kolory jak się robi? Wiesz, ja jestem jeszcze w 2009 roku, wtedy tego nie było.

_________________
Obrazek


Ja w Barcelonie? Nie gram z dziewczynkami - Mario Balotelli


4 lis 2012, o 00:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL