Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Podsumowanie EuroGoal Compilation Competition 2012 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 21:21
Posty: 691
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 12
EuroGoal Compilation Competition 2012


Zakończyliśmy tegoroczne zmagania w Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski . Dziękuję wszystkim za udział. Frekwencja nas rozczarowała, ale z drugiej strony serwis był praktycznie bez reklamy. Niedługo każdy chętny będzie miał okazję zmierzyć się w Konkursie Świątecznym. Chciałbym poznać Wasze opinię na temat przebiegu i organizacji turnieju. Czy wszystko było jasne i czytelne? Czy coś wzbudzało wątpliwości? Dzielcie się każdą opinią. Szczególnie zależy mi na tym, aby wypowiedział się każdy uczestnik.
Zmieniliśmy minimalnie system głosowania w porównaniu do poprzednich edycji. Redaktorzy nie biorący udziału mieli podwójne głosy, jednak jak się okazało, nie miało to decydującego znaczenia na ostateczne rozstrzygnięcia.
Nie będę Was zanudzał, więc przejdźmy do najważniejszych kwestii. Klasyfikacja końcowa oraz nagrody przypadają następująco:

1 miejsce: ESiO - wygrywa 100 zł, pamiątkowy userbar oraz koszulkę z takim projektem http://i48.tinypic.com/29w05sn.png
2 miejsce: lfcfan - wygrywa 50 zł, pamiątkowy userbar oraz koszulkę z takim projektem http://i47.tinypic.com/24d2ckx.png
3 miejsce: Nene - wygrywa pamiątkowy userbar oraz drobną nagrodę rzeczową ( do ustalenia na privie)
4 miejsce: Odin - wygrywa drobny upominek ( do ustalenia na privie)
Miejsca 5-8: slovik, ScoTTy, Madas, Aichel15
Miejsca 9-10: fansbarca, Lebroniasty

_________________
Obrazek
Obrazek


4 lis 2012, o 21:10
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:25
Posty: 143
Lokalizacja: Chorzów
Pochwały: 3
Hm.. wygrałem. Wypada coś napisać.

Nieskromnie powiem, że zasłużenie tytuł powędrował do mnie. Mało ambitnych prac, w ogóle mało jakichkolwiek prac. Poziom turnieju mocno przeciętny, więc też nie ma mowy o żadnej furorze z odniesionego zwycięstwa. Filmik jaki wykonałem jest z pewnością najambitniejszą pracą jaką wydałem, taką w którą włożyłem najwięcej serca. Czy jest to mój najlepszy? To już podlega ocenie każdego z Was. Niemniej jestem ciekaw jak poradziłaby sobie ta kompilacja w konkursie mistrzowskim w 2007, 2008, czy 2009 roku, kiedy to po ponad 30 osób szykowało swoje najlepsze projekty właśnie na przełom września i października.

Dziękuję slovikowi, który zmobilizował się i doprowadził w ogóle ten konkurs do startu. Dzięki dla tych, którzy w miarę poważnie podeszli do sprawy i oddali swoje prace na turniej (aż 9 osób oprócz mnie : Gratuluję też miejsc w pierwszej czwórce Odinowi, Nenemu i przede wszystkim lfcfanowi. Świetny debiut.

No i dzięki za zabawę. Codziennie otwierało się forum, czytało oceny, głosy. Wiadomo, nie to co na dawnych konkursach, no ale lepsze to niż nic. Szykujcie filmy na Konkurs Świąteczny.


Pochwały przyznane za posta: 2

_________________
*=> Spis wszystkich filmików
*=> Kanał YouTube
*=> Waldemar Fornalik 'WALDEK KING' - zwycięska praca EGCC 2012


4 lis 2012, o 21:37
Zobacz profil

Dołączył(a): 6 lip 2012, o 19:24
Posty: 29
Pochwały: 2
No cóż, nie od razu wszystko zbudowano... Slovik na pewno ze swojej strony zrobił wszystko, by konkurs odbył się jak najsprawniej i jak najprzejrzyściej. Może trochę zamieszania wprowadziła zmiana terminu, ale paradoksalnie, bez niej frekwencja mogłaby być jeszcze niższa. Nie ma co narzekać na poziom. Jeśli oddali by wszyscy zapisani, z pewnością byłby większy. A raczej lepiej, ze jest nawet 10 prac średnich, ale że w ogóle są, niż miałby w konkursie startować tylko Esio z Odinem.

Mimo że nie zaszedłem daleko, to dla mnie było ok, może przy konkursie świątecznym będzie jeszcze lepiej :)

Dzięki i powodzenia w następnych konkursach :)


Autor postu otrzymał pochwałę

_________________


4 lis 2012, o 22:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2012, o 00:01
Posty: 42
Pochwały: 7
Turniej jak najbardziej na plus. Jedynie można powiedzieć, że zbyt mało osób głosowało. A tak to wszystko ok. Kasa doszła ;)


15 lis 2012, o 19:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL